• alkol ve tütün ürünlerinin ekranlarda komple yasaklı olmasını tlc türkiye sansürü olduğunu sananları görmemizi sağlamış kanal.
  • çok tutan programların, mesela estetik dönüşüm (dr b) veya temizlik avcılarının türkiye'de çekilmiş bölümleri hakkaten çok fena.
    tanıtımı çıktığında bile ay ben utanıyorum. adam sadece yayinti seviyesinde kirlendigi aşikar olan bir ev hakkında "burda yaşayan tüberküloz olur" diyebiliyor.
    bu programların banliyölerde çekilmiş, gerçek istifcilerin ve gerçek çöp evlerin konu alındığı ingiliz versiyonlarını sayısız kere izlemiş bünyemi ekşitti resmen. konu aldıkları ev türkiye standartlarında ultra lüks olarak geçiyor zira...
    çok yapaysiniz yaa. yapmayın :/
  • rtük'e bok atamayıp, kanala bok atanları da gördük.

bu durumda, yazar kendisine de oto sansür uyguluyor ama farkında değil. rtük'e laf etsene delikanlı, kanalın alkol çeşidini soylememesi kendi kararı mı?
  • ciddi ciddi rtuk'ün alkol, tütün ve ilaç isimlerini yasakladığını bilmeyen tipler varmış. bira diyemezsin. şarap diyemezsin. aferin aldım başım ağrıyordu diyemezsin ilaçların etken maddelerini bile söyleyeezsin. house dan uyarlanan hekimoğlu dizisinde doktorlar ilaç etken maddesi söyleyemiyor bu yüzden. marlboro yaksana diyemezsin. daha yeni fx e astronimik ceza kesildi. hala gelmiş kanallar sansürcü yazıyor. ya sabır.
    gay demek bile yasak lan.
  • habire pastacıya ya da ortalıkta dolanıp hayatta kalıyomuş gibi yapan antipatik karıkocaya denk geldiğim kanal.
  • kimse kusura bakmasın ama götüm gibi kanal. mümkün olan en kısa zamanda batarlar umarım.

cnbc-e efsanesini bu 3. sınıf kanal için mi yok ettiniz yani?? helal olsun size. e2 izleyin, bırakın bu amerikan acun'u ne hali varsa görsün.
  • uydudaki kocaeli tv, nağme tv falan gibi kanallardan hallice bir kanal. ulan mis gibi altyapın var, hazır seyircin var. üstüne koyarak devam ettirsene. hayır cnbce'ye kayyum atansa bu kadar kötü olmazdı.
  • 2 seneye yakındır, tv karşısında geçirdiğim vaktin %80’inde açık olan kanal.

benim 840 tonluk hayatım olsun, 1999 yılında iz bırakmadan kaybolan ergenler olsun, içimdeki canavarlar olsun hepsi türk dizilerinden ve programlarından 20 kat daha kaliteli ve ilgi çekici.

alaska yaban insanları ve dağ evleri de insana daga bayira kacma hissi veriyor.

eğer bir yetkili okuyorsa diye de bir not: bulgaristan’dan, romanya’dan ev alan rusların olduğu saçma programı lütfen kaldırın.
  • babamin evindeki tuplu televizyonda izlesem kendimi 1990 lara donus sanarim. boyle sanki erkan bebek clinton'un burnunu tutacak gibi.

o derece eski duruyor artik hd olmayan yayinlar.
hesabın var mı? giriş yap