• celine dion un live a paris (falling into you degilmis, arkadaslar duzelttiler)isimli satin almadigimiz halde tamamini dinledigimiz albumunden bir ask sarkisidir(albumun geri kalaninda globallesme karsiti bir cizgi izlemis, muzik directoru olarak rage against the machine ile calismistir.)

celine bu sarkida ozetle "bana ne bana ne bana ne beni al beni al onu alma" demekteysede, satir aralarini okursak* kendi kafamiza gore bir mana cikarmamiz olasidir.teatral anlatimla desteklenerek soylenmesi sunnetdir(kas kaldirma, kirpik kirpistirma, teke zortlatma gibi)

sarkinin sozlerini de yazayim ki adet yerini bulsun*

take me, back into the arms i love
    need me, like you did before
    touch me once again
    and remember when
    there was no one that you wanted more

don''t go, you know you''ll break my heart
    she won''t, love you like i will
    i''m the one who''ll stay
    when she walks away
    and you know i''ll be standing here still

i''ll be waiting for you
    here inside my heart
    i''m the one who wants to love you more
    you will see i can give you
    everything you need
    let me be the one to love you more

see me, as if you never knew
    hold me, so you can''t let go
    just believe in me
    i will make you see
    all the things that your heart needs to know

i''ll be waiting for you
    here inside my heart
    everything you need

and some way, all the love that we had can be saved
    whatever it takes, we''ll find a way

believe in me
    i will make you see
    all the things that your heart needs to know

i''ll be waiting for you
    here inside my heart
    everything you need
  • klibinde cekik bir kivircik uzun saclinin keman caldigi $arki.
  • konser alıntısı klibinden aklımıza kazınan kemancının adı: taro hakase'dir.
  • david foster ve junior miles* mahlasli bir sahis tarafindan yazilmis olan sarkidir. hikayesi de ilginctir:
    fuji tv enstrumental olmayan bir theme muzik ister taro hakasenin violonist olarak yeraldigi ve tokyonun caz kuluplerinde o zamanlar oldukca populer olan kryzler & kompany isimli gruptan. ampul abinin yaktigi isik sayesinde grubun idari isler sorumlusu oldugunu tahmin ettigimiz robby wada'nin aklina celine gelir.. allem eder, kallem eder, japonya turu sirasinda once kocasina (rene) sonra da solistimize ulasir, tabii ki araya meshur david foster da girer, celine'in sesi ve hakase'nin kemanina uygun bir parca olusturulur ve sozler de junior miles tarafindan yazilir. sarki japonyada 12 hafta #1 falan olur..

her nedense aklima oturup 1 saatte sarki besteleyip, 24 saatte klip ceken bryan adams (bkz: all for love) da geliyor ama neyse..

entry sonu dipnot gecmek gerekirse junior miles olarak bahsedilen sahis aslinda edgar bronfman jr denilen zat i muhteremdir ki bu sahis polygram, universal pictures gibi sirketlerin basinda bulunan bir sahistir, ceo dediklerimizden, ki ben de bilmiyordum, uzulmeyin..
  • lucia micarelli"nin music from a farther room albumunde super coverladigi celine dion parcasi.
  • o giderse ben varım mantığıyla yazılmışşarkı.beklemenin en koyu hali.
  • falling into you ve let's talk about love albümlerinin çeşitli yerel sürümlerinde de yer alan, ayrıca all the way a decade of song ve my love essential collection gibi derlemelere de alınan celine dion şarkısı.
  • kırıntı haz etmediğim celine dion kişisinin çok sevdiğim bir (ve tek) şarkısıdır.. tamam ya, hastasıyım ben bu şarkının *.. ama taro hakase abinin şarkıdaki varlığıyla, yoksa celine dion kişisinden hala zerre haz etmiyorum.
  • glee 'nin 4. sezon finalinde funny girl seçmeleri için rachel berry nam-ı diğer lea michele 'in söylediği bir celine dion parçası. ikisini de dinlerim orjinali de güzel ; ama lea'nın versiyonu açık ara önde olmuş. zaten her parçaya ruhunu öyle bir katıyor ki, tüylerim diken diken oluyor resmen. artık eylül gelince görücez ama jürinin ve etraftakilerin surat ifadelerine bakıldığında,rolü kapmış görünüyor rachel kardeş.
    buradan buyurun :

to love you more full performance by lea michele
  • glee sayesinde tekrar hatırlanan ve playlist'e eklenen celine dion şarkısı. şarkıyı tanıtan, sevdiren celine dion tabii ki ama bana göre lea michele versiyonu çok daha güzel ve duygulu olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap