şükela:  tümü | bugün
  • hazırlık atlama sınavları preliminary exam, speaking-writing exam ve toefl itp den oluşan, hazırlığı atlamak için insanı bu kadar çileye sevketmesine rağmen eğitim dili türkçe olan okul, okulum.
  • en kötü ihtimalle ortaokul'dan itibaren ingilizce eğitimi olan ülkede, bu kadar insanın nasıl hello my name is... seviyesinde ingilizceyle üniversiteye geldiğini, gelse de nasıl şöyle zor böyle zor diye afra tafra yaptığını anlayamadığım okulum. kort'ta batak oynayarak geçilmez o hazırlık. demek ki neymiş eğitim dili ingilizce olan okuldan kaçıp eğitim dili türkçe diye tobb etü'yü tercih etmeyecekmişiz.
  • ortama değil sadece okumaya gelenleri mutlu edebilecek üniversite. ortam filan yok böyle sıkıcı, tatilsiz, keyifisiz.. ama eğitimi iyidir.
  • içinde okuyan tiplerin hazırlığını zor sandığı okulumsu. güldürmeyin beyler.
  • bir etkinlik sebebiyle bugünümü geçireceğim önemli ve zengin okul.
    gidekbuddy olmak isteyenler mesaj atabilir *
  • mühendislik bölümlerinde üst düzey eğitim veriliyor. ankara’da savunma sanayi denilince akla gelen şirketlerin çoğu mühendislerini tobb’dan almaya başladı.
  • görgüsüz ama zengin, baba parası yemeye alışmış, sonradan görme denilen bir çok arkadaşın okuduğu okul.