şükela:  tümü | bugün
 • 2011 nba draft'ında charlotte bobcats tarafından 19. sıradan seçilen tennessee forveti. takas sebebi ile bucks yolu tutacak tabi.
 • milwaukee'de doğru düzgün süre bulamazken orlando magic'e takas olduktan sonra adeta coşan, fırsatı bulunca neler yapabileceğini kanıtlayan genç bir arkadaşamızdır. dün geceki houston rockets maçında 27 sayı ve 10 ribauntla oynadı. orlando formasıyla (hatta dwight howard'ın 12 numarasıyla) çıktığı 4 maçta sırasıyla 14, 16, 23 ve 27 attı. takip edilmeli..
 • paçalarından yetenek akan bir kardeşimiz. 13-14 sezonu öncesi bi hazırlık karşılaşmasında ayağını burkmasa bu sezon da patlayıp gidicekti ama ciddi sakatlanmış belli ki. ritmini hala tam anlamıyla bulmadı zira.
 • brandon jennings ve ersan ilyasova karşılığın detroit pistons'un yolunu tutmuştur an itibariyle.
 • çok ilginç hakkında entry girilmemiş epeydir.

  2014-2015 sezonundaki çıkışının ardından sacramento kings'in maksimum kontrat teklifini reddedip orlando magic'de kalmaya karar vermiş ve 4 yıl 64 milyon dolarlık bir kontrata imza atmıştır.

  fakat kontratı imzaladıktan sonra ki performansı düşüş göstermiş, o zaman ki koç scott skiles sistemime uymuyor diyerek kontratının daha 1.yılını tamamlamadan detroit pistons'a brandon jennigs ve ersan ilyasova karşılığında takas edilmiştir.

  magic bu hamleyle playoff umudunu kaf dağının ardına yollamış, ne ersandan ne jennings'den katkı almıştır. sonrasında da koç skiles istifa etmiştir. magic jennings'in kontratını yenilememiş ve ersan'ı da ibaka takasında kullanmıştır. harris'den gelen cap boşluğunu da evan fournier ve bismack biyombo'ya vermişlerdir.

  harris ise pistons'da başarılı sayılabilecek bir performansa imza attı. 16.1 sayı 6.2 ribaund %91 serbest atış yüzdesiyle oynamıştır. dengesiz oynasa bile arkasından stanley johnson'un geldiğini bildiği için maksimum seviyede oynamak zorundadır. zira stanley boş çocuk değil.
 • carmelo anthony ile kendisinin oyun tarzını çok benzetiyorum . ikisi de kendi şutunu kendi yaratabilme özelliğine sahip . üstelik harris topu melo kadar fazla istemez . bu sezon patlama bekliyorum kendisinden . her sezon üstüne koyarak ilerliyor ve bu sezona da oldukça iyi başladı . stan van gundy , stanley johnson'ı 3 numara pozisyonunda oyuna sürüp harris'i de artık 4 numara oynatmaya başladı .

  geçen sezonu 16 sayı ile tamamlamıştı fakat bu sezonu 18-20 civarı bir sayı ortalamasıyla tamamlar diye tahmin ediyorum .
 • neden bir anda gündeme geldi ilginç hep iyiydi ve all around bir oyuncuydu.
 • sessiz sedasız her sene 15 sayı üstü ortalamarla oynayan basketçi.
 • tarihte 7 kisinin basardigi 50/40/90 kulubunun sinirinda bu sezon simdiye kadar. 22 sayi ortalamayla oynuyor.
  yuzde 50 sut yuzdesi
  yuzde 43 ucluk yuzdesi
  yuzde 88 serbest atis yuzdesi

  clippers'in 4 senelik toplam 80 milyonluk extension'ini reddetmisti.
  gelecek yaz serbest kaliyor, ya clippers'ta kalir ya da 3 numara eksigi olan sacramento kings daha fazla oderse oraya gider.
 • genişçe bir takas sonucunda sixers'ın yolunu tuttu.