156 entry daha
  • kendisi hakkında çok yazdım çizdim. espri olsun, komiklik olsun diye uzun uzun entry'ler döşendim.. arada mesajlar geliyor şimdi, "ahaha, çok uğraşıyorsun adamla" falan diye. gülüp geçiyoruz neticede. kimi zaman da soruyorlar, "hakkaten yav, ne zaman oynayacak bu?" diye..

arkadaşlar, üzülerek söylüyorum. lindeoth abimiz bundan sonra oynasa oynasa arda'nın düğününde falan oynar. hem de çiftetelli. böyle yandan yandan.
  • tıbbın çaresiz kaldığı futbolcu. galatasaray'ın sağlık ekibi hipokrat ile lokman hekim'den bile oluşsa, bu adama 2 maç üst üste oynatamazlar. bir yerini yapsan bu sefer başka bir yeri çıkıyor.
  • son aldığım duyumlara göre ameliyat sırasında sakatlanmış.
  • futbolcu değil bildiğin kobay. tıp dünyası bulduğu yeni teknikleri kendisi üzerinde deniyor. son bir senede teknik direktöründen çok doktorları, futbol topundan çok neşteri görmüştür.
  • geçen haftanın en beğenilenlerine entry sokmuş olmasından mütevellit temcit pilavı gibi aynı esprilerin servis edilmesine sebep olan futbolcu. formadan çok yeşil ameliyat elbisesi giymiştir bu la aahahhahah.
  • son aldığım duyumlara göre ameliyat masasından yatağına alınırken sol dış yan bağları zedelenmiş. doktorun açıklamasına göre ameliyata tekrar dönmesi 3 haftayı bulacakmış.
  • bildiğin görünmez adam.
  • orta okulda beden derslerinden muafmış bu. rapor alıyormuş her sene. bana da eniştesi söyledi. aynı okulda resim derslerine giriyormuş o da. tatile gelmiş. burada, marmaris'te tanıştık. iyi bir insan. "ama resimde iyiydi" diyor gözleri dolarak..
191 entry daha
hesabın var mı? giriş yap