• gözde meydana gelen enfeksiyonlara karşı kullanılan, steril oftalmik süspansiyon.

gün itibariyle 6,69 tl.
  • katarakt ameliyatı sonrası verilebilen damlalardan birisi. infesiyon profilaksisinde de kullanıldığından bir sorun yoksa da bir süre kullanılmasını dert etmeyin. nolur nolmaz diye verilmiştir anlayacağınız.
  • kontakt lens kullanıcılarının bir numaralı göz damlasıdır.
    ilk kullanımdan itibaren etkisini hissettirir.
    eyestil,patanol vs. bunlarla vakit kaybetmemek gerekir.
  • fucithalmic ile arpacık tedavisi için göz doktorunun bana yazdığı damla. günde 4 defa kullanıyorum. gözle temas ettiği ilk 10 saniye "aaaaahhhhğğ bunehamuğagoyim" tepkisinden sonra rahatlatıyor.
  • lazer göz ameliyatı sonrası kullanmaya başladığım, kısa süreli yanma ve gözlerde kızarmaya neden olan %0.3 tobramisin, %0.1 deksametazon içeren belçika üretimi bulanık göz damlası
  • (bkz: zylet) (bkz: oftalmik) damla yazan göz doktorunun yazdığı ilacın (zylet) sgk tarafından sadece 10 liralık kısmının ödenmesi üzerine ne de olsa tobramisin+ kortizon (bkz: tobradex)te de bulunuyor diyip tercih ettiğim ilaçtır.

şu anki kamu fiyatı 6.22 tl' dir.

gözün enfeksiyon kapmasına sebep olan mikroorganizmaların birçok türüne karşı etki eder.

gözün ön bölümünün enfeksiyon ve şişlik, kızarıklık, ağrı, sıcaklık gibi belirtilerle kendini gösteren iltihap tedavisinde etkili bir ilaçtır.

yüzeysel bakteri enfeksiyonu olan veya bakteri enfeksiyonu riski bulunan göz hastalıklarında (örneğin gözde görülen iltihabi durumlar, gözün ön bölümünün uzun süreli iltihabı ve kimyasal, ışın ya da ısıya bağlı yanmalardan kaynaklanan göz yaraları veya yabancı cisim bulunması durumlarında) ve katarakt ameliyatı sonrasında, enfeksiyonu önlemek için de kullanılır.
  • fiyatı 7,32 tl olan göz ilacı
  • enfeksiyon, şişlik ve kızarıklık için bugün kullanmaya başladığım göz damlası
    gün itibariyle fiyatı 9 tl
  • sol göz kapağımda çıkan arpacığa çözüm olsun niyetiyle kullandığım göz damlası. arpacığa çözüm mü gram fikrim yok, zarar vermesin de varsın fayda vermesin.
  • beni alerjik konjonktivit'ten kurtaran reçetesiz satılan göz damlası.
hesabın var mı? giriş yap