şükela:  tümü | bugün
 • marvel'da 19 ya$inda i$e ba$layan o zamanlar dunyanin en komik $ekillerine burunmu$ spider man'leri ve peter parker yuzlerini cizen ama azimden hicbir$eyin kurtulmadigini ispatlayip a$mi$ spawn (bkz: spawn) serisini cikarmaya ba$layan super kompozisyon ustasi cizer.. hala cok geli$tigini soyleyemem ama iyi niyetli en azindan..
 • pearl jam'in album kapagini da cizmi$ti yanilmiyorsam..
 • spawn rulez but only spawn
  yani baska biseyi gusel cizemio adam yaa. hem spawn filminden sora biraktiydi cizmiodu simdi gene baslamiş..
 • ben mcfarlane'i ilk spawn'la tanidim hasta oldum.. sonra o gazla gittim spider man'in mcfarlane'li ilk sayilarini aldim turkiye'de cikan.. hayatimda ilk defa bir marvel cizerinin benden daha hatali cizdigini gordum.. igrenc orantilar hatali anatomi boktan desen bombok bok.. ama sonra onlari cizerken 19 ya$inda oldugunu ogrendim nefretim gecti biraz hatta gitgide saygi duymaya ba$ladim..
 • daha cok genc olmasına ragmen pek cok cizgi roman severin gönlünde taht kurmus müthis yetenekli bir cizerdir. kücüklügünden beri hayranlık duydugu örümcek adam da cizer olarak ise basladıktan sonra ortaya cıkardıgı ilk sayı satıs rekorları kırmıs ve biraz durulmus olan örümcek adam a yeniden "extra" popülerlik kazandırdıgı gibi sırf onun cizgilerinden dolayı örümcek adam alan bir okuyucu kitlesi olusmustur!
  tamamıyle kendine has cok orijinal bir stili vardır özellikle yüz el ayakları vurgulu cizer, yarattıgı tiplemelerin göz ve genel yüz cizimleri biraz japon "anime" tarzını andırır. ve yine en detaylı örümcek agı cizen cizerdir diyebilirm! detay düskünlügü ve genel olarak kompozisyonlarındaki karısıklık zaten onun tarzının temel özelliklerinden biridir.
  örümcek adam daki muazzam basarısı ona kendi sirketini kurma ve kendi kahramanını yaratma cesaretini vermistir.bu caba spawn ile sonuclanmıstır.
 • "keşke hiç spiderman çizmeseydi" dedirten insan
 • spawn adlı çizgi karakteri iced earth grubunun dark saga albümünün konusu olmuştur.
 • (bkz: erik larsen)
 • çizmese daha saglikli olabilen spawn'i yaratmi$ super duper insan. çizmese daha saglikli olacak dememin sebebide greg copullo'nun spawn'i $u an oldugu noktaya çikardigina olan inancimdandir. yoksa çok severim ozellikle spidey'nin bir tane ag ustunde durdugu posteri vardirki dilleri yutturur. spawn animated series'in collector's edition dvdsinde in the mind of todd mcfarlane diye ayri bir dvd vardir izlenmesi tavsiye edilir. akilli bir adam oldugu direkt anlasilir gorulur. ayrica baseball topu koleksiyonu vardir ve bu koleksiyonu amerika'da gezdirerek $ekilli (fakat bizim pek anlamadigimiz) manali bir i$ yapmaktadir. ben diyim george lucas, siz diyin stan lee ayarinda bir adamdir. (bkz: spawn animated series)
 • nba store'da allen iverson, jason kidd, kevin garnett, vince carter, kobe bryant, tim duncanın action figurelerini yapmış kişi. ama benzetememiş kişi.
  http://store.nba.com/