şükela:  tümü | bugün soru sor
 • inanılmaz ötesi bir abukluk olsa gerek. bu programdan haberim yoktu ancak şu videoyu gördüğümde gözlerime inanamadım. yazıktır günahtır, geri zekalı, bok parçası, kendini anne sanan kadın müsveddeleri

  http://www.youtube.com/…-xg&feature=player_embedded.
 • "çocugumuzu nasıl sömürelim" 'in, tv show'u türevi. ve evrende, 7 yaşındaki kızının yüzünde, serbest yağlı boya çalışması yapan annelerin de var oludugunu kafamıza sokan program .

  çok ilginç; küçücük kızlar, ki en büyüğü 8 yaşında, salak salak güzellik yarışmalarına katılıp; "en güzel benim" diye kafayı yiyip,
  "i am hot" diye ortalarda dolanıyorlar; ruhum kustu.
  bu programda belki de en akıllıca lafı, annelerden biri, " çok güzelsin diyorum; ama takma kirpik takıyorum. saçların harika diyorum; ama perukla kabartıyorum." sözü ile sarfetti.

  kazanamadım diye ağlamaklı olan, bir köşede öylece oturan , birbirlerine kıskanç bakışlar atan küçük kızların annelerinin beyninde; beyin yerine hamburger olduguna artık iyice inandım.
 • kucucuk kiz cocuklarinin asiri makyajla bucur, cuce kadinlara donusturuldugu anormal bir guzellik(!) yarismasi.
 • little miss sunshine'daki olayın film için uydurulmuş bi şey olduğunu sanan zavallı beni şoklara sokmuş program. ebeveynler (?) çıkıyor programa bir de utanmadan anlatıyorlar kızlarını nasıl yarışmaya hazırladıklarını. kızları şöyle şeyler yapınca gururla izliyorlar falan çünkü onlar öğretiyor.
 • 4 yaşındaki kızın "rol gereği" sigara içtiği, skandalları bitmek bilmeyen program.

  http://www.haberturk.com/…canli-yayinda-sigara-icti

  yapımcıların kaşesinde "pedobear approves" falan yazıyor olmalı.
 • bunun biraz daha masumlaştırılmış versiyonu toddlewood adı altında oldukça beğeni topluyor. küçük çocuklar hollywood ünlülerinin galalarda giydiği kıyafetlerinin mini versiyonlarını giyiyorlar, aynı saç ve makyaj uygulanarak fotoğrafları çekiliyor. millet de bunları aman ne tatlıymış deyip paylaşıyor.

  http://silmarienn.blogspot.com/…umu-toddlewood.html
 • (bkz: honey boo boo)
 • gerçekliğine inanması zor olan bir program. fakat ne yazık ki gerçek. abd'de kadınlar bebekleri doğar doğmaz onları bu tip yarışmalara sokmaya başlıyorlar. (yeni doğan bebekler için dahi böyle yarışmalar yapılıyormuş) zaten her bölgenin kendi güzellik yarışmaları var. abd'nin özellikle güney kısımlarında çok yaygın imiş bu yarışmalar.
  çocuk istismarına yol açıp açmadığı jonbenet ramsey cinayeti ile tartışılmaya başlanmış fakat yine de bu yarışmalar devam etmekte ve böyle programlar yapılmakta. görülen o ki, küçük kızların makyaj yapması, kadın gibi topuklu ayakkabı giymesi vs. bu amerikalı annelere ters gelmiyor pek. bunların bir güzellik ölçütü olduğu düşünülüyor. gerçekten akıl alır gibi değil. hani çocuk istismarı zaten yeterince kötü de, çocuklarına nasıl bir mesaj verdiklerinin farkında da değiller. şekilcilik had safhada.
  vay canına.