şükela:  tümü | bugün
  • cok sevdigim icin reklamini yapacagim.

turkiye’nin saatlerce tutsuleme metoduyla et pisiren ilk ve tek et restorani. konum bostanli, izmir.

p.s.: sevgili sef, burayi okursan lutfen o kuzu kaburga icin kis mevsimini beklemeyelim. dusununce agzim sulaniyor.
  • emir yargın'la çakal lezzetler sayesinde varlığını öğrenip acayip şaşırdığım mekan. video'dan ve sonrasında instagram hesabından gördüğüm kadarıyla resmen bu işin kutsal toprakları olan texas kalitesinde iş çıkarıyorlar. şefi gerçekten tebrik etmek lazım. helal valla.
  • en kısa zamanda sevgilimi de alıp kendilerine gideceğim. kendilerinin insta hesabı şu:

https://www.instagram.com/tokbbq/?hl=tr

gitmeden önce rezervasyon yaptırmak gerekiyormuş. yaptırırız, n'olcek ki...
  • ankara'ya şube açması gereken restoran.
  • istanbulda bir an önce olması gereken yerdir.
  • tikilerin sosyal medyada görüp tav olduğu belki de çok lezzetli etler satan izmir'de bir mekandır.
  • kendisi hakkında iyi şeyler yazacağım. ben karnivor bir bireyim. karnivorluk bir tercih değil yönelimdir biliyosunuz. et nerdeyse ben orda. veni vidi yedi yaptım buraya. çok tatlı butik bir restoran. içerden metal müzik sesleri geliyor falan. karışık bişeyler aldık hepsinden tadiyim diye. yüce isa o nasıl bir et. böyle pamuk. böyle lokum. böyle juicy. döşler, incikler felan uf. çok da övmek müşteri çekmek istemiyorum sonra etler bitiyor. şaka bi yana çok iyi etleri var. şefinin eline sağlık. gidiniz, gittiriniz.
  • logosu mini eatery logosundan arak gibi duran izmir'de bir mekan.
  • en yakın zamanda gidip buraya yaşadığım deneyimi editleyeceğim mekan.
  • emir yargın ın videolarında görüp iyice popülerleşmeden gitmek istediğim mekan.istanbul,antalya,ankara şubeleri gündemdeymiş,sahibi instagram hesabından soru-cevap tarzı güzel storyler atıyor.gittikten sonra editlerim.