şükela:  tümü | bugün
  • cok sevdigim icin reklamini yapacagim.

turkiye’nin saatlerce tutsuleme metoduyla et pisiren ilk ve tek et restorani. konum bostanli, izmir.

p.s.: sevgili sef, burayi okursan lutfen o kuzu kaburga icin kis mevsimini beklemeyelim. dusununce agzim sulaniyor.
  • emir yargın'la çakal lezzetler sayesinde varlığını öğrenip acayip şaşırdığım mekan. video'dan ve sonrasında instagram hesabından gördüğüm kadarıyla resmen bu işin kutsal toprakları olan texas kalitesinde iş çıkarıyorlar. şefi gerçekten tebrik etmek lazım. helal valla.
  • ankara'ya şube açması gereken restoran.
  • istanbulda bir an önce olması gereken yerdir.
  • tikilerin sosyal medyada görüp tav olduğu belki de çok lezzetli etler satan izmir'de bir mekandır.
  • kendisi hakkında iyi şeyler yazacağım. ben karnivor bir bireyim. karnivorluk bir tercih değil yönelimdir biliyosunuz. et nerdeyse ben orda. veni vidi yedi yaptım buraya. çok tatlı butik bir restoran. içerden metal müzik sesleri geliyor falan. karışık bişeyler aldık hepsinden tadiyim diye. yüce isa o nasıl bir et. böyle pamuk. böyle lokum. böyle juicy. döşler, incikler felan uf. çok da övmek müşteri çekmek istemiyorum sonra etler bitiyor. şaka bi yana çok iyi etleri var. şefinin eline sağlık. gidiniz, gittiriniz.
  • logosu mini eatery logosundan arak gibi duran izmir'de bir mekan.
  • emir yargın ın videolarında görüp iyice popülerleşmeden gitmek istediğim mekan.istanbul,antalya,ankara şubeleri gündemdeymiş,sahibi instagram hesabından soru-cevap tarzı güzel storyler atıyor.gittikten sonra editlerim.
  • daha fazla kesfedilmese iyi olacak,sürekli meşgul rezervasyon saatinde.
    stoklarıni artırması lazım.
  • pulp artisan'a giderken gördüğüm ve ertesi gününe rezervasyon yaptırdığım fakat bende büyük bir hayal kırıklığına sebep olmuş mekan.

öncelikle gidecek olan kişilerin büyük beklentilerle, oo çok acayip bir yere gidiyorum tavırlarıyla gitmemesini öneririm. bizim yemek yediğimiz saatte orada olanlardan sürekli mekan hakkında söylenmeler duyabiliyordunuz. oturduğunuz evin oturma odası kadar bir dükkan ve yanılmıyorsam 7-8 masa var.

kaburga konusunda ya et tercihi yanlış ya da bizim yediğimiz günle ilgili bir sorun vardı. tabi ki kaburga etinin yağlı kısmının "kara et" olarak tabir edilen kısımdan fazla olması beklenir fakat bu oran %15 kara et ve %85 yağ şeklindeydi, kalmadığı için döş yiyemedik o muhtemelen başarılıdır. mekanın en güzel ürünleri sosis ve patates kızartması. bu ikisini yapmayı başarmışlar.

yanılmıyorsam 2 kişilik 2 tane menüleri var. birisi 111 tl (bu kesinlikle 2 kişilik değil, amacınız patates yemek değilse) diğeri ise 140 tl (bu iki kişilik) zaten gitmeden aramak zorundasınız size ellerinde ne var, nasıl servis ediliyor ve fiyatı ne söylüyorlar, eğer ki gittiniz ve doymazsanız ilave olarak sadece sosis, patates kızartması ve soğan halkası söyleyebiliyorsunuz.

olumsuzluklarına rağmen şef bey hariç bütün çalışanları çok güleryüzlü ve ilgili. ama değmez ve denenmez. izmir'de daha iyi et yiyebileceğiniz yerler var.