şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: vip) numarası 444 00 90 olan otobüs firması
  • eh benim güzel kardeşim. tamam adamlık yapmışsın, otobüs firması kurmuşsun. millet seyahet etsin,gezsin tozsun diye düşünmüşsün. tokatlılara hizmet ederim derken başkalarını neden tokatlıyorsun, mubarek adam. ey benim güzel ülkemin güzel otobüs firması. alternatif güzergahlar bulmuşsun, mahkum etmişsin kendine. adam bilet almış. samsun malatya arasında sana güvenmiş. rahat ederim demiş. uçak yokluğunda eline düşmüş, böylemi yapmalıydın. köy minibüsü gibi her yerde durman mı gerekiyordu. 10 saatlik yolda durmadık köy, kasaba, nahiye, bucak bırakmadın. dağ başında, ıssız yerde bile durup yolcu aldın. ben ne diyeyem sana, koltuklarının kısalığından mı dem vurayım, sürekli insanları savuran manevralarından mı. ne diyeyim ben sana. ilk ve tekti. allah bir daha düşürmesin.hadi iyi yolculuklar.
  • sehirler arasi dolmusculuk yapan firma.
  • amasya-turhal ve turhal-sivas seyahatlarim için geçen hafta sonu kullanmış olduğum otobüs firması. travego markalı otobüslerini kullanmaktalar tüm seferlerinde hemen hemen gördüğüm kadarıyla; ya da ben farklı bir marka otobüse rastlamadım. bu yolculuklarda bana fiyatları da uygun geldi açıkçası. hizmet kalitesi de büyük illerdeki otobüs firmaları ile hemen hemen aynı gözlemlediğim kadarıyla.
  • pavyon adı gibi bir isme sahip otobüs firması.

tokat'ın otobüs firmalarının 3 büyüklerindendir. tokat seyahat ve topçam'ın ardından gelir.

eskiden adı kötü bir şekilde anılsa da zamanla bu izlenimi yıkıp hatırı sayılır bir firma haline gelmiştir. misal çift bilet kesme olayları vs. öncesine baktığımızda kalite olarak topçam ve tokat seyahat'le yarışamaz nitelikteydi. eski otobüsleriyle rakip firmaların verdiği konforu vermiyordu. otobüsçülük tarihi bir milat yaşadı ve bilet kesme işini bırakarak bilgisayar üzerinden bilet satıldı. yıllarca muavin dediğimiz insanlar host-hostes oldular. bu profesyonelleşme, kurumsallaşma adımlarından tokat yıldızı da nasibini aldı. önce otobüslerini yeniledi. daha sonra muavinlerine, müşterilere karşı daha özenli ve kibar olmalarını söylendi. ve dünya değişti.
  • farklı firmalarda da muavinler zaman zaman gelmeyen bir yolcunun koltuğuna oturup tv falan izleyebiliyorlar. sonuçta iki koltuk alıp yata yata giderim demediyseniz yanınızda ki koltuğa kimin oturduğundan size ne?
  • zorunlu olduğumdan 4 yıl boyunca kullandığım otobüs firması. molalarla 6 saat sürmesi gerekirken ben evime niye 2 buçuk saat geç gidiyorum? niye ben her gitmem de tokat' a yakın benzinlikte otobüs yıkanıyor? en önemli soru sen dolmuş musun dk başı adam alıyorsun ?
  • otobüsleri bok gibi olan firma. bununla seyahat eden insanın kendisine saygısı yoktur.
  • gerek sefer sıklığı gerek midibüs yerine otobüs kullanmaları ve fiyatının dip fiyat olması nedeniyle samsun - amasya arası sıklıkla kullandığım firma. beklentim sadece beni bir yerden bir yere götürmesi olduğu için memnunum. aslında mevzu tamamen beklentiler. beklentinizi düşük tutarsanız memnun kalırsınız *
  • yolculuk boyunca varması gereken hedefe "aman ya varıp da napacaz" havasında ayak sürüyerek ve her kıyı köşede inecek binecek olmasa bile bekleyen firmadır. hakkını da teslim etmek gerek. iyi araçlara ve tecrübeli şöförlere sahip.
    özetle bitmeyen yolların firması...
hesabın var mı? giriş yap