şükela:  tümü | bugün soru sor
  • n11 üzerinden telefon sarf malzemeleri satış yapan ama asla alışveriş yapmamanız gereken bir esnaf. 10 gün önce sipariş edilmiş bir telefon ekranını önce yanlış göndermiştir. bu ekran kendisine kargolandıktan sonra geçen bir haftalık sürede de müşteriyi oyalamış ve en sonunda ¨abi kargocular sisteme girmemiş¨ bahanesiyle pişkince ¨olsun ama paranız size iade olmuştur¨ diyerek aradan sıyrılmıştır.

anlaşılan aynı numarayı başka müşterilere de çekmektedir: https://www.sikayetvar.com/…ler-geldi-fakat-uyumsuz

uzak durun, sinir stres sahibi yapar.
  • bunların bir mağduru da benim sanırım. eski kasa asus zenfone 5 telefonum için bir batarya aldım. yorumları okudum, ve en orjinal satıcı bunlar gibi duruyordu.

neyse bataryayı kendim değiştirdim. ilk gün batarya çok iyiydi. 1 defa şarj ettim ertesi gün sabah kadar şarja gerek kalmamıştı.

neyse efendim batarya sanırım 5. şarjdan sonra cortladı. şarjdayken bile telefonun şarjı bitiyor. aldığım ekran süresi yaklaşık 25 dakika.

eski bataryaya geri döndüm. şimdi de bu bataryayı bir taraflarına monte edeceğim inşallah. bakalım neler yaşanacak. arıyorum telefona bakan yok.

bi de siparişin yanına olumsuz yorum yapmadan önce bizi arayın demişler.