şükela:  tümü | bugün
  • japonya'nın başkenti tokyo'da bulunan bir eğlence mekanı.
  • muhtemelen en iyi kazandıran parkıdır disney'in. 2000 yılında iki kere gitme şansı bulmuş, iki gidişimde de igne atsan yere düşmeyecek bir manzaraya şahit olmuştum. haliylen her atraksiyon için ucu bucağı olmayan bir kuyrukta sıra bekleniyordu. talebi gören disney hemen yan tarafına kocaman bir disney sea kondurdu ilaveten. tabi bunu ziyaretimden bir sene sonra yapmaları benim açımdan ayrı bir talihsizlik olduydu.
  • yeltmişbeş tane amerikan doları değerinde japon yeni vererek entry yaptığım land.
    bi çocuklar için olanı var bi de adultlar için olanı. elbette adrenalin manyağı olan ben 2.sini tercih ettim.

tamam ortam süper, herkes deliler gibi size el sallıyor, etrafta acaip laylaylom bir hava var, tam bir görsel şölen filan ama vallahi zuhuratbaba lunaparkı'nda daha çok adrenalin salgılamıştım, o gondol filan ne heyecanlıydı mesela.
    kısacası benim için tam bir hayal kırıklığı oldu.

yetişkinler için olanı böyleyse çocuklar için olanının içinde ne gibi aktiviteler vardır acaba diye merak ettim. heralde salıncak, tahterevalli filan vardır gibime geliyor.
  • 11 mart japonya depremi nedeniyle 10 gun sureyle kapali olacagi duyurulmustur.

hesabın var mı? giriş yap