şükela:  tümü | bugün
  • son edit: sert kayaya çarptığı için iyice saçmalamış ponçik kardeş. benim küfür ettiğimi söylüyor. kanıtlamak çok basit ekran görüntüsünü al paylaş da görelim? mesaj yoluyla kimseye küfür etmem ben. beni kendin gibi ahlaksız mı sandın.

üst edit 2: sevgi dolu mesajlarına devam ediyor ponçik.

üst edit: hem yalancı hem küfürbaz bir maymun

girilerinin %70'i millete alenen hakaret içeren, yazım kurallarından bihaber agresif, sinirli, fanatik ve psikolojisi bozuk bir yazar.

umarım yakında tedavi olur.

edit: fatih terim kim amk. beni kendisi gibi hayatı hastalıklı derecede futbol takımı fanatikliği olan biriyle karıştırmasın. biz dediğin kim? ben( biz dediği kişiler fenerli olmayanlar. fenerli olmayan herkesi düşman görüyor çünkü) fenerbahçenin herhangi bir başlığına yazmıyorum. bana ne fenerden zaten.

tamam en büyük fener kızma ruh hastası kardeş. benle uğraşma git kendin gibi ruh hastaları ile uğraş. benden sana iş çıkmaz.
  • ağlama koçum... millete hakaret eden yok.. fatih terim başlığına 1 entry girdim diye gs saldırısına uğradım...tek yaptığım entry girmekti...siz fener sayfasına istediğinizi yazıyorsunuz..biz yazınca küfür ediyorsunuz heryerden...ben kendimi savundum sadece...hak edene hakkını verdim...babanız ölse bu kadar üzülmezdiniz..sabahtan beri küfür ediliyor bende karşılık veriyorum o kadar... durduk yere sataşan sizsiniz..benim entry girme özgürlüğüm var gs sayfasına... siz nasıl organize olup geliyorsunuz... ben tekim ama...küfür ederken iyi size olunca şikayet edecem... ühühühü... kendi imla hatalarına bak bana nobel ödülü almış bilim adamı gibi yazıyorsunuz... fatih terimi eleştirdim diye anama sövüyorsunuz..ezikler... ağlayın en büyük fenerbahçe...
  • özel mesajlarım kapalı değil yalancı kaypak insan..113 tane gsli özel mesajtan ağlayarak seni şikayet edecem ühühü diye kaçtı...kendini bir sanma editi yanlış yazara yapmışım özel mesajlarıma baktım şimdi.sana en son ben yazmışım mesajlarımda açık...entryne özelden mesaj yazacam mecburen beni şikayet ediyorsunuz çünkü..ne kadar adice değilmi..küfürü başlatan siz özelden karı gibi şikayet eden avrat kılıklı olanda siz..şimdi sana özelden family show yapacam :) benle uğraşanın çoçuğu olmaz enik seni...imla kuralları diyene bak fetöcü seni...
  • küfürlü mesajlar atan bir garip deli.
  • stratigrafi... sadece benim mesajlarımı yayınlaman hoş olmuş karaktersizsin... paylaşınca ne oldu bir yerim eksilmedi benim... kendini küçük düşürmeye devam et... beni tanıyanlar bilir zaten kimseye durduk yere mesaj atmadığımı... ben sadece bana durduk yere atılan mesajlara gerekli cevabı veriyorum o kadar... kaşınanı kaşıyorum... rahatlamıssındır gerekli cevabı alınca mezhebi geniş mahlukat seni...
  • muhtemelen 40 yaşında olup hala annesiyle yaşayan ve kilo sorunu olan tek hücreli yazar. özel mesaj yoluyla insanlara hakaret edersen karşılığını aldığın zaman da ağlamazsın. karakteri oturmuş insanların yapacağı şeyler değil bunlar.

son baktığımda son 10 entrysinin 9 adedini insanların nick altına girmişti. o kalan son entry ise anal seks ile ilgili bir giriydi*. allah anasına sabır versin.

kendisine tavsiyem bir hayat kurması ve insanlarla sosyalleşmesi. yoksa işi zor, böyle böyle delirmiş zaten.
  • şöyle bir entry yazarak gözlerimizi kanatan, kendisine yazar demenin iddialı olduğu ancak ve ancak yazabilen biri diyebileceğimiz şahıs.

yani yazmayı düşünmüyordum da dayanamadım artık. insan birinin nickaltına 17 entry girecek kadar ne yaşar*. direk gelip “bu yazar beni kudurttu, ezim ezim ezdi, üstümden geçti” yazsan da biz anlardık kanka. elini bu kadar yormasaydın keşke. zaten sağ elini her gün yorduğunu tahmin ediyorum.

annesiyle evleri ayırması ve artık kendine bir hayat kurabilmesi dileğiyle.

tahdüdü düt düt*.