şükela:  tümü | bugün
 • ülkenin en iyi komedyenlerinden tolga çevikin fox tv de ekrana gelmesi beklenen yeni programı.
  haddim olmayarak kendisine buradan birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum:
  -klişeleşmiş esprileri bırakarak güncel konularla ilgili espriler yapması, hem programın popülaritesini artıracak hem de sürekli gelen "kendini yenilemiyor" eleştirisinin önünü kapamış olacak.
  -sosyal medyanın gücünün ortada olduğu bu günlerde 'başarılı' reklam politikaları ile çok güzel bir altyapı oluşturarak programa başlaması ileriki günler için kendisine çok büyük avantaj sağlayacağını düşünüyorum.
  -prensiplerinden taviz vermeden alacağı radikal bir kararın da programın gidişatını çok güzel etkileyeceğini düşünüyorum.
  -programa ünlü çağırma işine devam edecekse eğer daha önce de belirttiğim gibi sosyal medyanın gücünü kullanarak sosyal medya üzerinden büyük kitlelere hitap eden kişiler çağırması farklı bir renk katacaktır programa.
  son olarak eğer bunları okursa maddeler halinde yazmamı asla saygısızlık olarak anlamaması sadece kolay anlaşılabilir olsun diye öyle yazdığımı belirtmek istiyorum.
 • dört gözle beklediğim program. bilmiyorum ama ben bu adamın yaptığı bütün işleri seviyorum. acaba eski format tarzı birşeyler mi yapacak meraktayım. fırat parlak ve özer atik olacak mı? bekliyoruz tolga çevik.
 • daha önce 9 aralıkta başlayacağı duyurulan fakat kalbimdeki deniz isimli saçma bir dizinin finali ertelendiği için yayını ileri bir tarihe atılmış program.

  bilgi