şükela:  tümü | bugün
  • aşkın bedeli dizisinde urfalı aşiret ağasının emir adındaki oğlunu canlandıran oyuncu. hareketleri ve yemek yeme sahnelerindeki mağara adam hareketleriyle fenomen olma yolunda. azazil düğüm filminde de izleyebilirsiniz kendisini. ayrıca içten ve samimi bir karaktere sahip.
    (bkz: bağh yaa)
  • bu çocuk benim lise yıllarından beri tanıdığım en iyi, en kral arkadaşım.
    size burada hayatımızı, yaşanmışlıklarımızı anlatmayacağım elbette. çok incelikli, çok kibar, çok duyarlı, çok yakışıklı, çok temiz bir insandır. acaip temizdir. acaip titizdir. kendisiyle yıllardır anıra anıra gülüyorum. en boktan anlarımda bazen gereksiz bile olsa saatlerce yanımda durup beni dinler. şu sıra çok çalışıyor, yüzünü görmeyeli oldu birkaç ay lakin bir vatzap mesajı bize yeter.

bütün hayatımı, özel hayatımın her zerresini bilen yegane erkektir. o bunu demiş bu bunu demiş her şeyimi bilir.
    evet çok yakışıklı, o yüzden ben ona yıllardır yunan tanrısı derim.

oyunculuk kariyerini, o üniversitedeyken ben ise lisedeykenden beri canlı ve heyecanlı olarak takip ediyorum. çok sabırlı bir insandır. çok ama çok. azimlidir ve kararlıdır. dağınıklığının içinde kendi iç disiplini vardır aynı benim gibi.

sadece oyunculukta başarılı değildir. güzel dans eder, yemek yapar, şarkı söyler, boyama yapar. maharetlidir.
    tersi boktur, aynı benim gibi. beni yerden yere vurup, benimle dalga geçer.

çok hassas çok kıymetli insandır. onun gözyaşının tek bir damlasına kıyamam.

köpeklerle ve kedilerle müthiş iyi anlaşır, onlarla adeta kanka olur. insanları olduğu gibi kabul eder ancak kendisine ters gelen şeye tepki gösterir.

üç gün üst üste görüştüğümüzü bilirim. ben fransadayken bile 45 dakika telefonda konuşmuşluğumuz vardır, benim kontörler eksilerde tabii..

bugüne kadar birbirimize satın aldıklarımızdan bir müze kurmak mümkün. kitabından kalemine, tokasından, defterine, bardağından çaydanlığına. evet bokunu çıkarıyorduk.

iyi bir oyuncu o, hep te öyle olacak. bir gün icap ederse ona bütün organlarımı veririm. çok emeği geçti bana. dünya çapında bir oyuncu olacak, göreceksiniz. neden mi? o sizin bildiğiniz sıradan oyunculara benzemez, avrupa,amerikan ve ortadoğu sinemasını hunharca takip eder ve kendini sürekli geliştirir.
  • gerçek bir hayvansever. gerçek bir insan hakları savunucusu. ıyi bir arkadaş. çiçekleri, kedileri, selam verdiği sokak köpekleri, doğaya dair ne görüyorsak gözlerimizle onları seven ve koruyan bir insancık. azimli bir sportmen aynı zamanda. sektirmeden sporunu yapar.
  • kendisi uğruna ben dahil birçok kişi beni affet izlemeye başladı. tolga bey bize bunu niye yapıyorsunuz? kürklü kabanınız ile bambaşkasınız tolga bey.

bu kadar güzel göz olur mu be birader.
  • anne karnında az daha dursa sırf göz olarak dünyaya gelecekmiş dediğim yetenekli, yakın zamanda çok iyi işler yapacağına inandığım yakışıklı oyuncu. üstte ki arkadaşın dediği gibi sayesinde beni affet izliyorum.

tolga bey siz insan mısınız ? bu kadar yakışıklı olmaya ne hakkınız var ? :)
  • yetenekli bir oyuncu. bazı insanları tanımasanız bile içiniz ısınır, seversiniz ya bu adam da onlardan işte. instagramdan takip ediyorum kendisini, kafa dengi biri gibi. yani tanışsaydık süper olurdu. ama bi şey var onu gördükçe aklıma fineas ve förbdeki fineas geliyor.* seviyorum. içinde ankara ve kendisi olması sebebiyle arada izliyorum diziyi.