şükela:  tümü | bugün
 • bir yıl yatayım, maaşımı cukkalayayım demeyip, 1 milyon 925 bin euroyu almamayı tercih etmiş aslan parçası.
 • düzgün adammış. yatsa, alacağı paranın onda birinden azına ayrılmayı kabul etmiş. hamit altıntop, hakan balta, tarık çamdal gibi davranmamış.

  teşekkür edilmeli.
 • adamın verdiği pası, ardından yaptığı koşuyu görmeyip önüne düşen topa kötü vurmasını eleştirmek türkiye'ye özgü bir vicdansızlık olsa gerek.

  gördüğüm kadarıyla takımı adına faydalı işler yapan bir oyuncu.

  ertesi gün editi: millet genelde başta söyler ama ben en son söyleyeyim fenerbahçeliyim.

  mesele tolga değil sevgili ekşiciler, futbol teknik diröktörlerin sahanın %100'üne sahip olup, oyuna doğrudan etki ettiği bir playstation oyunu değil. futbol iyi futbolcularla oynanıyor. osterkfmdlrs maçında da bu takımın başında tudor vardı şimdi de. mesele tamamen futbolcu kalitesi. burda tudor'a bir övgü düzülecekse transferlerdeki payı için olmalıdır. işin orasını da bilmiyorum.

  tolga meselesini fenerbahçe'deki josef de souza olayına benzetiyorum ben. bir takımda bir tane tolga olur arkadaşlar. bir tane tolga iyidir. ama tolga (ya da josef olarak okuyun bu kısmı) sağına döndüğünde bir tolga daha görüyorsa, o da kafasını kaldırınca topu mecburen yeni bir tolga'ya veriyorsa o takım son iki yıldaki galatasaray'a, son dört yıldaki fenerbahçe'ye döner. ve burda suçlu tolga'lar değil onları o takıma alandır.

  örneği fenerbahçe'den vereyim. fenerbahçe'de neustadter, ozan, topal, josef de souza ve alper gibi aynı işi yapan 5 orta saha var ama bir tane fark yaratan adam yok. fark yaratmayı boşverin forvet yok bu takımda. normal bir futbol takımında bu isimlerden sadece biri bilemedin ikisinin sahada olması gerekirken bizde hepsi aynı anda sahaya çıkıyor. ve durum bu vaziyetteyken biz topal'a, josef de souza'ya kızıyoruz. galatasaraylıların tolga'ya kızdığı gibi.

  özetle tolga aniden büyük resmi görmedi arkadaşlar. bu tolgayı geçen seneki bjk'ye koysan orada da iyi bir rotasyon oyuncusu olurdu. josef de souza bana sorarsanız top çalma konusunda efsane bir adam, onu bu seneki galatasaray'a koy anadolu takımları sahasından çıkamaz. bir oyuncu takımından bağımsız star da olmuyor kazma da.

  o nedenle tolga'ya değil yanındakilere bakın.
 • şu başlangıcı beşiktaş'ta yapsa, değeri 250 milyon euro civarındaydı.
 • yeteneği kısıtlı her türk futbolcusuna örnek olmalı. adam plase vuruşlarında uzmanlaşmış. her şeyi iyi yapamıyor olabilirsiniz ama bir şeyi çok iyi yaparsanız çok fark yaratıyorsunuz.

  adamdaki plase kalitesi şu ligde bir tek burak yılmaz'da var lan. adam bariz çalışmış ve geliştirmiş. takdir etmemek elde değil.
 • son kaçırdığı golden sonra yerleri dövdüm ve parke kırıldı. bana laminat parke borçlu galatasaray topçusu.
 • barış özbek'ten hallice bir oyun oynarken yaya toure gibi çaktı lan adam.

  enteresan tobçu.
 • transfer döneminin en büyük başarısı, yönetimi tebrik ediyorum.
 • kaptırdığı topun arkasından koşmayan mal.
 • oyuna bir girdi, anasıni sikti takimin.

  erol hocanin sonu olacak.