şükela:  tümü | bugün
  • turizmguncel.com'daki habere göre gözaltına alınmış antalyalı turizmci.
  • gözaltına alındığını duyunca oldukça şaşırdığım adam.

iddiaları destekleyen hiç bir davranışına şahit olmadığım gibi fetö'cü deseler hadi lan oradan derdim.

hayır öyle bile olsa bu adam o kadar salak değildir bunca zaman. adamın yurt dışına çıkması benim bakkala gitmemden daha kolay.
  • antalyasporun başına geçmesi gereken kişi.
  • şehir için yaptığı fedakarlıklarla çoğu antalyalının gönlünü kazanmış başarılı iş adamı, delphin otelleri yönetim kurulu üyesi, turizmci, antalyaspor sevdalısı.

tesislerinin genelinde yazın yarattığı işçi kontenjanı ile kışın tribünde gördüğümüz gençleri iş sahibi yapmakta, tirübüncüleri serseri ve boşluk olarak gören kesime aslında ne kadar çalışkan olduklarını gösteren ve onları topluma kazandırmayı misyon edinmiş bir hayırsever, ayrıca bu gençleri iş sahibi yaparak uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklardan alıkoyuyor, yıllardır kale arkasında bu gençlerle omuz omuza bagırdığı gibi sezon boyuncada maddi manevi yanlarında olup destek vermesi de cabası.

hakkında çıkan bütün suçlamalar düşmüş, zaten olanların tüme yakını spekülasyonlardan ibaret, memlekete olan sevgisini az buçuk kendisini tanıyan herkes istisnasız bilir.