şükela:  tümü | bugün
  • yaşı geçse de avcılığından hiçbir şey kaybetmeyen gülben ergen'in yeni avı.

hanımefendi yine kaideyi bozmamış, adam tabi ki de zengin, tabi ki de evli, ve tabi ki de ardında gözü yaşlı karısı var.

beyefendiye gelince, dedesi çocuklarının üstüne basa basa, yılların emeğini çalışmasını şirketini torununa bırakmış. gökten zembille zengin olan tolga hikmet duğles ilk iş gülben ergen'e dedesinden kalan paraları yedirmeyi misyon edinmiş.
  • some do more, some do less.

soyadı ile ilgili bu espriyi yapmak için geldim buraya ve arkama bakmadan gidiyorum.
  • psikiyatrdan yardım almasını düşündüğüm kişi. nedenine gelirsek. malum herkes ben dahil bu adamı son dönemki magazin haberlerinden gülben ergen'le olan yasak aşkından tanıdı.

adamın karısı yasemin duğles gülben ergen'e ikizi gibi benziyor. aynı zamanda bu adamın gülben ergen'e yazdığı ve basının ortaya çıkarttığı notlarda (doğru olduğunu varsayarsak) gülben'e saplantılı bir şekilde yıllardır aşık olduğunu görüyoruz. notlarda "evliyken kocasıyla mutlu mu acaba vs" gibisinden şeyler yazıyordu. ayrıca instagramda da bu adamı eskiden beri tanıyan kişilerin açıklamaları var (yine doğru olduğunu varsayarsak) herkes bu adamın yıllardır gülben ergen'e aşık olduğunu iletmiş.

zaten karısının bu kadar benzemesinin başka bir izahı olamaz. ya karısı zaman içinde estetiklerle kendisini gülben ergen'e benzetmiş. ya da kadın ezelden beri gülben'e benziyormuş kocası da onunla sırf bu benzerlik için evlenmiş.

adam gülben'e dedesinden miras kalıp şirketin başına geçtikten sonra mı ulaştı, eskiden beri mi peşindeydi veya aşkına ne ara karşılık aldı orasını bilemiyoruz ama bunun son birkaç sene içinde olduğu kesin zira bugün erkan çelik açık açık bu adam yüzünden eşinin kendisini aldattığını ilan etti.

neler olacak bekliyoruz ama gülben ergen bunca olay karşısında hala hiçbir şey olmamış gibi davranarak kriz yönetimini daha nereye kadar sürdürecek bilmiyorum. artık hakkındaki iddialar iyice leş oldu zira. bence artık itiraf edip "kandırıldım" diyip kurtulmalı :)

edit: imla
  • les gibi bi adam, kil torbasi.. delikanlilik filan der herhalde iki masasina otursan da.. icim sisti lan bunlardan..