şükela:  tümü | bugün
 • kral tv de video klibine denk geldigim yeni popculardan. asparagas isimli bir sarki icra etmekteydiler kendileri.
 • asparagas isimli şarkısının nakarat kısmındaki "bunların hepsi bize ara gaz" mısrasıyla beni benden almış olan şarkıcı. "ara gaz" ifadesinin, "asparagas" ile kafiye olsun diye konulduğu o kadar belli ki... esasında, "pop şarkı yaptık. şöyle oynak bir melodi koyduk mu, sözleri filan kimse takmaz. kısacası, götümüzden sallayarak kafiyeli sözler bulduğumuzda iş tamamdır" zihniyetinin bir ürünü olduğu da aşikar. ara gaz ile değil, tam gaz ile yoluna devam et tolga. yakışır sana bu alem...*
 • bebek gibi cocuk* aslında, ama aklına girmisler bunun belli ki. rengarenk bir pazarlama paketi olmus cıkmıs. mesela öncelikle müzigi bıraksa, sonra o üstündekileri cıkarıp atsa efendi gibi bir pantelonla düz bir tisört giyse vatana millete daha hayırlı olacak. tabi bir de hic konusmadan durması lazım. hımm cok sey istedim galiba.
  (ara: halamın* olsa*)
 • (bkz: asparagas)

  duymadım böyle iftira
  sana ihanet etmişim güya
  senden vazgeçer miyim?
  yanlış yol seçer miyim?
  ayrılık varsa sonunda
  yansın bu dünya
  asparagas gülüm asparagas
  onların hiçbiri doğru olamaz
  eller konuşur, yazar çizzerler
  bunların hepsi bize ara gaz

  asparagaz

  vermişler sana gazı, nediyelim hayırlısı olur inşalah
 • number one tv'deki röpörtajından anlaşıldığı üzere dinlemeye doyamadığımız dale don dale'yi tekrar yorumlayarak "göçebe" adlı albümü ile raflarda yerini almış, yapılan promasyon ve fun club çalışmaları ile bizzat ilgilendiğini belirten şaka gibi bir şahsiyetmiş kendisi.
 • evdeki yabanci dizisinden hatılrladığım yakışıklı oyuncu (orada tekin adlı karakteri canladırıyordu)bir ara müzik yapmayı denemiştir ama basarılı olamamıstır zaten onun muzik hayatına girmesi bir hataydı o fizik ve oyunculuk performansıyla sadece oyunculuk da devam etse daha basarı elde eder.
 • bugun moda'da yaninda bir bayan ile gordugum sahis. ancak bayan cok, ama cok kotu giyinmisti, soylemeden edemeyecegim. davranislari ve giyimleriyle de biraz gicigima gittiler cift olarak, o yuzden sevemedim kendisini...
 • kendi sesi gayet başarılı ve de boyuna posuna, görüntüsüne daha bir uygun iken, neden dizilerde dublajını başkasına, özellikle de o itici sesin sahibine yaptırdığını anlamadığım oyuncu, şarkıcı, besteci, vs... ebru yaşar'ın yeşillenirim şarkısının sözü müziği de bu şahısa aitmiş ayrıca.
 • hakkında eşcinsel olduğu iddaları ileri sürülen güzel gözlü insan.