şükela:  tümü | bugün
  • hürriyet gazetesinin havacılık editörü, uğur cebeci'nin veliahtı gazeteci yazar, plastik model hobisi var, modelsitesi.com'da yorumlarını görüyorum, bildiğim kadarıyla pilotluk lisansı da var, kıskanılacak bir meslek yapıyor...
  • kokpit.aero'nun genel koordinatörü olan kız çocuk babası alçak gönüllü insan. kendisiyle bir kaç dakika konuştuktan sonra ne kadar iyi bir insan olduğunu hemen anlarsınız. mütevazı kişiliği ve canayakınlığıyla bir anda kırk yıllık tanıdığınız gibi hissedersiniz. sadece 2 gün birlikte vakit geçirdikten sonra bile yokluğunu hissettirecek kadar iz bırakmıştır.
  • modelci, gazeteci, planör ve ticari pilotaj lisanslarına sahip olmasına rağmen amatör havacılık ruhunu hiç kaybetmemiş olan büyüğüm, üstadım, ağabeyim ve örnek aldığım insandır.
  • 15 eylül 2013 günü kendisine havacılık sevgisini aşılamış, asumana gönül vermesine vesile olmuş, sevgili babası hava radar kıdemli albay mete özbek hakkın rahmetine kavuşmuştur, başı sağolsun...
  • kokpit aero'nun youtube kanalındaki videoları son derece bilgilendirici olan.
    konusuna oldukça egemen olduğu belli.
  • "pandoranin kutusu" adli kitapta kaynak olarak adi gecenlerden , uzman kisisi.
  • pegasusun bu aksam ki kazası sonrası kendisini cnn turk de yorum yaparken rastladim. havacılık editörü imiş.
  • an itibariyle trt haber resmen adamın yüzüne telefonu kapattı.
  • tolgaozbek.com ile yolunun açık olmasını dilediğim insan.
  • havacılık tutkunu olduğu her halinden belli