• kokpit.aero'nun genel koordinatörü olan kız çocuk babası alçak gönüllü insan. kendisiyle bir kaç dakika konuştuktan sonra ne kadar iyi bir insan olduğunu hemen anlarsınız. mütevazı kişiliği ve canayakınlığıyla bir anda kırk yıllık tanıdığınız gibi hissedersiniz. sadece 2 gün birlikte vakit geçirdikten sonra bile yokluğunu hissettirecek kadar iz bırakmıştır.
  • modelci, gazeteci, planör ve ticari pilotaj lisanslarına sahip olmasına rağmen amatör havacılık ruhunu hiç kaybetmemiş olan büyüğüm, üstadım, ağabeyim ve örnek aldığım insandır.
  • kokpit aero'nun youtube kanalındaki videoları son derece bilgilendirici olan.
    konusuna oldukça egemen olduğu belli.
  • "pandoranin kutusu" adli kitapta kaynak olarak adi gecenlerden , uzman kisisi.
  • an itibariyle trt haber resmen adamın yüzüne telefonu kapattı.
  • tolgaozbek.com ile yolunun açık olmasını dilediğim insan.
  • havacılık tutkunu olduğu her halinden belli
  • ppl ((bkz: private pilot license) sahibi bir havacılık tutkunu ve havacılık yazarıdır. kokpit.aero çatısı altında senelerce havacılık içeriği yapmış, yakın zaman önce açtığı kendi ismini taşıyan(bkz: tolgaozbek.com) internet sitesi ve youtube kanalı üzerinden çalışmalarına devam etmektedir.

kendisinin havacılık tutkusu ve bilgisinin yanı sıra, aynı platform altında yayınlarda bulunan ve yazılar paylaşan kişiler de alanlarında oldukça başarılı kişilerdir.

havacılık alanında tek tük türkçe içerik paylaşan kanal arasından profesyonelliği ve tutkusu ile sıyrılmaktadır. başarıları daim olsun.
  • yeni keşfettim kendisini.
    türkçesi, çok güzel havacılık ile ilgili bilgileri muazzam.
    tebrikler.
  • kaliteli ve alçakgönüllü, birsürü enteresan egonun havacılık haberciliği(!) yaptığı yerde, bu işi gayet doğru yapan gazeteci.

önceki patronu ile günümüzdeki ilişkisini bilmiyorum ama kendi yolunda, kendi adına yürümesini desteklediğim insandır.
hesabın var mı? giriş yap