şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeni sezonda muhteşem yüzyıl'da şehzade cihangir'i canlandıracak oyuncu. daha önce sen de gitme dizisinde de görünmüştü.
 • 91'li yakışıklı çıtır. kendisi şu an muhteşem yüzyıl'da şehzade cihangir karakterini canlandırmaktadır.

  (bkz: buralar hep entry dolacak)
 • nasıl güzel bir oyuncudur öyle. en başından bu yana muhteşem yüzyıl'da şahane bir oyunculuk sergiliyor, canlandırdığı karakteri üstüne dikilmiş elbise gibi taşıyor; 123. bölümle de bu en üst seviyeye ulaştı. dün bize bölüm boyunca 'masumiyet' nasıl bir şeydir onu milim milim gösterdi. ve biz canhıraş bir mücadelenin sürdüğü dünyaya bambaşka bir dünyayla doğan bi genç olmanın başkalığını, babasına yalvarırken inanmak istemenin altında yatan saflıktan çok çaresizliği, feryadında birini çok sevmenin ne demek olduğunu gördük. her bakışı, duruşu, tavrı, yorumundan oyunculuk akıyor. yolu açık olsun.
 • nasıl oldu da muhteşem yüzyıl'dan önce hiçbir yerde görmedim diye şaşırmaktan kendimi alamadığım, oyunculuğu kadar yüzü de çok güzel olan oyuncu. masum ve merhametli şehzade cihangir rolünü de çok iyi oynuyor, keşke yakın zamanda rolü bitecek olmasa. **
 • yolda görsem ağlarım. ağladığı sahnelerde içim çıktı ağlamaktan.. hissettirdi cihangir'in hüznünü..

  hem 91'li hem adı tolga üstelik.. aynı yılda doğan adı tolga olan kardeşim de aklıma geldikçe ağlarım.. tuhaf tesadüf nöral tüp defekti vardı bizim tolga'nın. tolga sarıtaş'ın ise canlandırdığı cihangir karakteri de belki gerçekte öyleydi, bilinmez...

  aman öyle bişeyler...

  velhasılıkelam, pis tolga hep hüzünlendiriyorsun beni!
 • meltem cumbul'dan çok daha iyi oynamıştır rolünü. sanki yaşıyormuş gibiydi. o kadar güzeldi ki ne diyeyim inşallah daha çok görürüz kendisini ekranlarda.
 • hakkında bu kadar az entry girilmesi ilginç... ben kendisini ilk defa muhteşem yüzyıl dizisi 123. bölümde şehzade mustafaya ikna konuşması yaparken gördüm...gerçekten çok başarılı... rolünü çok ciddi benimsemiş naiflik ile saflık arası halleri çok etkili... ayrica kanuni ile o kırmızı gozlerle ağacın
  arkasından hem ürkek bir o kadar da cesur konuşmaları... ne yapacaksın gelmezsem beni de mi öldüreceksin ayarı atarı paha bicilemezdi...tolga sarıtaş ı tebrik ederim..kesinlikle yolu açık...çok güzel projelerde rol alacağına eminim.
 • muhteşem yüzyıl'da cihangir karakterinin hakkını vererek canlandıran oyuncu. izlerken onu öyle bir duygulanıyorum ki, öyle güzel hissettiriyor ki duygularını.

  beğendim oyunculuğunu daha çok projede görmek istiyorum. inşallah da görürüz kendisini daha çok..
 • muhteşem yüzyıl'da "ağğğbi" ve "babağğğğğğ" haykırışlarıyla pek güzel oyunculuk sergileyen genç artiz
 • muhteşem yüzyıl'ın bugünkü bölümünde muhteşem bir oyunculuk sergileyen genç aktör. tebrik ediyorum kendisini.