• soyadının hakkını veren oyuncu. hem sarı hem taş diyerek iğrenç espiri yapıp kaçıyorum.
  • muhteşem yüzyıl'da muhteşemliğini farkedemediğim genç oyuncu. evet, şehzade cihangir olarak çok iyiydi ama canlandırdığı karakterin zaten kafadan sevilesi olması bunu gölgeliyordu.

bu akşam güneşin kızları'nda gördüm. kötü bir karakteri canlandırdığını söylediler, biraz daha dikkatli izledim. aga oyunculuğu çok iyi bu çocuğun. bakışlar, duygu geçişleri, resmen ışıldıyor. diğer jön vardı, motorlu oğlan... siktirsin lan, esas yakışıklı bu çocuk.

bu arada cihangir'in kaftanları altında kambur dururken belli olmuyordu ama fiziği muhteşem. o bacaklarını daha fazla şortlu sahneyle sergilemeye devam etsin, ben hep izlerim. 1991'liymiş, benim küçük bulup da ilgilenmediğim gruptan ama bir yerde denk gelsem herhalde önünde kızışmış köpek gibi yuvarlanırım.
  • aile şerefinde zengin ama piç oktay, fakir ama pamuk prenses zeynepe kafayı takıp içip içip son ses müzikle kendini havuza atar. fabrikatör babası ''nen var olum, ne bu hal'' diye sorar. ''baba bana onu al'' diye böğürür oktay. ''alırım ulan senden kıymetli mi?'' der ve sabahına zeynepin evine gidip sucu rızanın karşısına dikilip ''bey bey başına talih kuşu kondu. benim oğlan senin kızı beğenmiş, baba bana bunu al dedi'' diye türk sinema tarihinin en tüyler ürpertici kız isteme sahnesini gerçekleştirir. münir özkul ağzının payını verir adamı yollar gönderir tabi, evellalah.

ben bu çocuğu gördükçe duvarları yumrukluyorum ''anne bana bunu aaaal'' diye. kalk kız soğan doğradan ileri geçemedik annemle henüz. ama niyetim ciddi. tolga bebeyim en yakın zamanda zengin olup seni annenden babandan istemeye gelicem. bekle beni.
  • muhteşem yüzyıl'da rol yapmayı aşıp resmen 500 yıl önce şehzade cihangir'in yaşadığı acıyı bizzat yaşayan oyuncu. yeteneği diziye ilk katıldığı günden belliydi zaten, son üç bölümde ise kendini aştı. bu bölüm cihangir'i kaybediyoruz ama ileride imza atacağı büyük projelerle tolga sarıtaş'tan mahrum kalmayız inşallah.
  • yolda görsem ağlarım. ağladığı sahnelerde içim çıktı ağlamaktan.. hissettirdi cihangir'in hüznünü..

hem 91'li hem adı tolga üstelik.. aynı yılda doğan adı tolga olan kardeşim de aklıma geldikçe ağlarım.. tuhaf tesadüf nöral tüp defekti vardı bizim tolga'nın. tolga sarıtaş'ın ise canlandırdığı cihangir karakteri de belki gerçekte öyleydi, bilinmez...

aman öyle bişeyler...

velhasılıkelam, pis tolga hep hüzünlendiriyorsun beni!
  • bakışlarıyla insanı duvara çivileme yeteneğine sahip oyuncu. vay amanake!
  • evet herkesin yazdigi gibi bakislari inanilmaz olan oyuncu. gunesin kizlarinda kopartiyor, diziyi onun icin izliyorum. bir insan sadece bakisiyla kac duygu verebilir? inanilmaz..cok cok yetenekli oyuncu.
  • yakışıklı oyuncular dolaşıyor ortada evet de, son dönemde tv'de görülebilecek hem ciddi yetenekli hem de ciddi yakışıklı bir oyuncu. yolu açık olsun.
  • aras bulut iynemli kişisinin sevimli ve yakışıklı hali. michael c. hallvari bir duruşu var ayrıca.
  • güneşin kızları adlı dizideki genç tayfanın en iyi rol yapan elemanı. az önce bi ağladı ki içim acıdı çocuğun dramına.
hesabın var mı? giriş yap