şükela:  tümü | bugün
  • istanbul'dan dalaman'a kafadar arkadaşı (bkz: mustafa yılmaz/#93759745)'ın yaptığı yaptığı gibi göçen amatör belgeselci. youtube kanalı: https://www.youtube.com/…l/ucmznbjst_31c9qngjocjvuq

evli çocuklu kedili ve köpekli. minimalizm sevdalısı. sakallı. mustafa yılmaz'ın başlattığı ekolojik tarım üretimini ticarileştirme planları var.

--- spoiler ---

merhaba ben tolga yalçın.
    "yaşabuhayatı" projesininde amacım insanları yeni şeyler denemeye teşvik etmek ve kendi yeni tecrübelerimi paylaşarak onları motive etmek. ayrıca kendi bildiğim konuları dilim döndüğünce öğretmeye çalışmak, bilmediklerimi de uzmanlarına gidip sormak.
    tek bir kişinin bile hayatında bir adım atmasına vesile olabilirsem bu beni çok mutlu eder...

--- spoiler ---
  • benzeri bilinmezliklerle aynı göçü gerçekleştirmiş birisi olarak beni çok duygulandıran ve kendisine bol şans dilediğim koca yürek.
  • karantinada resmen akıyor adamın videoları. mustafa da süper adam :) arkadaşlık, dostluk, doğa, temiz gıda-hava, hayvanlar...

olum ne yaptınız ya siz?

muhteşemsiniz.

ama her şeyin güzel tarafı olduğu gibi kötü bir etkisi de olacaktır. ev fiyatlarına bir bakayım dedim; uçmuş amk...

hele bu hastalık süreci sonrası herkes köye dönüşü ciddi ciddi düşünecek ki o zaman iş çok daha başka bir hal alacak.

çok zor artık göç maalesef...
  • ailesini almış; huzura, temiz havaya, doğal besinlere, stressiz bir dünyaya götürmüş olan bir aile babası. köy hayatını, arkadaşlarıyla yaptığı işleri youtube da izlemekten keyif aldığım kaliteli, birikimli, iyi niyetli bir insan. tanışıyor olsaydım büyük bir ihtimal iyi birer dost olurduk kendisiyle. yolu açık olsun.