şükela:  tümü | bugün
  • son günlerde yaşanan terör olaylarından derinden etkilenmiş ve tekrar askere alınması için mamak askerlik şubesine dilekçe vermiş oyuncu.

bu da haberin linki.

eğer bir gazeteye haber olmasaydı ve bundan kaçınılmış olsaydı samimiyetine daha fazla güvenebilirdim açıkçası, bilemiyorum, belki gerçekten de samimi duygularla yapmıştır bu eylemi. ancak gazeteye haber olduysa, üstelik bunun üzerine bir de demeçler verildiyse "reklam mı kokuyor acaba ?" dedirtir doğal olarak. hele ki adamın ünlü olduğu iddia edildiği halde ekşi'de adına girilmiş tek entari yoksa ve bu haber vesilesiyle kendisi adına ilk entari girildiyse.

hadi bakalım hayırlısı, umarım alırlar kendisini askere arzu ettiği gibi.
  • açıklamasını samimi bulduğum oyuncu. reklama ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum çünkü bir çok medya kuruluşlarında yöneticilik yapan ayrıca gazetecilikle iç içe olan bir isim. askerliğini de jandarma komando olarak yapmış. örnek teşkil etmesi bakımından haber yapılmış bir röportaj. en azından birilerinin bazı şeyleri farkında yaşıyor olması ve bunun için bir şeyler yapıyor olması güzel.
  • unutma beni dizisinde mete karakterini canlandırmış olan 1989 istanbul doğumlu oyuncu. arel üniversitesi radyo, sinema ve televizyon bölümü ve kafkas üniversitesi muhasebe bölümü mezunudur.
  • az önce beyaz tv'de abd'ye türkiye konusunda danışmanlığı yapacağı söylenen şahıs.

biri dalga geçiyor herhalde dedim. bu şahsın eğitimi nedir tam olarak? uzmanlık alanı nedir? canning kimdir mesela bunu biliyor mudur en basitinden?

yalan haber olduğunu düşünmekten öte gidemiyorum yoksa motor bölümünden çıkmış endüstri meslek liseli birinin cerrahi operasyon yapacağını söylemeye eşdeğerdir bu.
  • tolga yüce; türk oyuncu, yönetmen ve yapımcı. 30'dan fazla filmde, 10' dan fazla dizide ve tiyatro oyununda oynamıştır.

"dursun önkuzu” karakteriyle rol aldığı “kafes” filmi ile başarısı ülke sınırları dışında da ses getiren, kenan imirzalıoğlu'nun yeni veliahtı. türk sinemasının yeni jönü diye bahsedilen oyuncu.