şükela:  tümü | bugün
  • bir şenol güneş beyanı.
    buyurun.
  • troll başlığı zannetmiştim ama ciddiymiş. inşallah yalan haberdir, yoksa tolganın yanında şenol hocayı da göndermek gerek.
  • ne yapsın adam. elinde kaleci yok mecbur olanı gazlıyor. hadi olum yaparsın, edersin, kralsın.
  • doğru bir beyan... şenol hoca'ya sevgiler... lütfen kalecinize sahip çıkınız... lol!
  • ciddi ciddi bi 60 saniye falan dusundum ama tolga'nin muslera kadar iyi oldugu tek bir alan bile bulamadim. yan toplar, cephe toplari, penalti kurtarma, genel konsantrasyon, ozel konsantrasyon, geri paslarda guven, uzun pas atabilme, elle oyunu baslatabilme... var mi kalan bir sey?

ama tolga adamdir. gercekten boyle, adam gercekten iyi bir adam. adam gibi adam. adam yani. ama kaleciligi sikintili.
  • ben iyi kaleci demedim iyi kalesi dedim yanlış olmasın iyi kalesi
  • "elimde neuer ya da muslera vardı da oynatmadım mı?.. kaldı ki tolga, muslera kadar iyi." sanırım ilk cümlede içinden geçeni söylemiş, ikinci cümle de tolga üzülmesin, taraftar kızmasın diye toplamaya çalışmış.
    not:gs
  • yazıyorum yazıyorum siliyorum.

şenol hoca cidden saygı duyduğum bir teknik direktör. o yüzden alay etmek de istemiyorum bu beyanıyla. o yüzden iyisi mi, "tolga'yı motive etmeye çalıştığı beyan" deyip geçelim.