• hee sat sat. iyi alıştınız koy amına sat gitsin koy amına sat sat sat sat geyiğine.

demba ba ve ersan'ın satılması evet mantıklı. atınç'ın satılması biraz düşündürür insanı lan 1 sene denesek mi şenol güneş ile diye. ancak tolgay'ın satılması ciddi ciddi salaklıktan başka birşey olmaz. bu çocuğun 2-3 maçını izleyen beklenmesi gerektiğini anlar. iyi alıştınız valla football manager mi lan bu.
  • tolgay'ı övüp, fener'e seviye atlatır diyenlerin hepsi beşiktaşlı di mi?

bence de tolgay bir alex etkisi yaratır. yürü be oğlum, bir daha geri dönme.
  • kendisini beşiktaş, babasını da trabzonspor almıştır. her iki camiaya da hayırlı olmasını dilerim...
  • irfan can kahveci tarafından konya mevleviler cemiyetine genel başkan olarak atanmış kişi.
  • bir fenerbahçeli olarak takımımda görmekten utandığım futbolcu.

nasıl bir karakterde olduğunu anlatmaya gerek yok zaten her şey görülüyor. 1980'lerde değiliz abi. bi kaç bin ergen taraftar dışında bu adamın hal ve hareketlerinden gaza gelicek, oo ne güzel lafı koydu diyecek bir taraftar bile olduğunu düşünmüyorum. aklı başında hiçbir insan yemiyor artık bunları.

gidişine o kadar sinirlendiğimiz gökhan gönül, caner erkin falan bir gün çıkıp bu tarz bi omurgasızlık yapmamıştır. ama bu elemana oldum olası uyuzum, az çok insandan da anlarım. yakın çevresine de "nasıl paketliyom kerizleri bro" diye konuşmuyorsa ben de bir şey bilmiyorum. almancı futbolcu cehaleti akıyor resmen paçalarından.

sahaya çık ve işini yap. mümkünse de konuşma ve tez zamanda defol git şu takımdan.

tanım ; trabzona masada söz verip, parası artınca beşiktaşa giden, ordan kapıya konulunca da bizim camiaya yaranmaya çalışan şark kurnazı futbolcu. ayrıca kendisi galatasaraylıdır, ve bunun karakteriyle en ufak bi ilgisi yoktur yanlış anlamayın. kendisi yaranmaya çalışan bi futbolcudur. ben yemedim aylardır, siz yiyin ergenler.

maç sonu editi ; yorum sizin artık.

türkiye'ye gelen en yetenekli orta saha falan değildir.en yeteneklisi hagi'dir.

unquote

simdi ben size sureci anlatiyorum. 2 gun sonra galatasarayli bir troll bu yazilani gorucek. kafasinda tolgay arslan basligi altinda hagi yazildigi kalicak. sonra bunu biraz unutucak. sonra 1 ay sonra, bu baslik altina gelip su sekilde bir sey yazicak.

zamaninda herseyi abartan besiktas taraftarinin hagi ile kiyasladigi futbolcudur diye.

bu sozlukte ergen galatasarayli trollerle sistem bu sekilde isliyor.
  • herşey görünüyor aslında transferi hakkında.

satış işinde tavşan teklif almak denen bir konu vardır. ona benziyor biraz.

tolgay belliki kariyeri için beşiktaş'ı uygun görmüş. fakat ücreti arttırmak istemiş. trabzon imdadına yetişmiş tavşan teklifi vermiş. tavşan teklif beşiktaş'a iletilmiş ve beşiktaş teklifini revize etmemiş. oyuncu menajeri şartları zorlamış beşiktaş'ı trabzon'un teklifiyle sıkıştırmak istemiş. bu tavşan teklif olayında arasıra tavşan teklif işi alacak gibi olur o zaman işler karışır. yeni şartlar sürersiniz falan filan. trabzon yönetimi de belli ki tavşan olduklarını biraz geç anlamış. kuyruğu dik tutup biz vazgeçtik zaten canım demiş.

manejerin işi oyuncunun gelirini arttırmak. diyecek bi şey yok.
    beşiktaş ise ederini teklif edip teklif revizyonu yapmamış. on numara hareket.
    trabzon yönetimi ise dersini çalışmamış. manejerin niyetini okuyamadıkları için paralarıyla rezil olmuşlar. oradan çıkmanın tek yolu daha fazla para vermekti. en azından bunu yapmamışlar. zararın neresinden dönsen kârdır.
  • fenerbahçeliyim, beyin cerrahıyım (inanmayan nickime baksın)
    bugün bafetimbi gomis tarafından aldığı darbelerle ciddi manada minör kafa travması geçiren oyuncu.
    24 saat müşahade altında kalması gerekiyor.

ilkinde direk zigoma kemiği üzerine kafa darbesi aldı, ikinci pozisyonda gomisin omzu yüz bölgesine geldi.

bu hareketler eğer normal hayatta birisine yapılsa, hareketi yapan kişinin kasıtlı adam yaralamaya teşebbüsten ifadesi alınır.
    ama gel görelim, müsabaka içinde uyarı dahi verilmedi.

spor ruhunu bırak, insani olarak dahi ayıp....

edit: maçtan sonraki alınan bilgiler düşüncemi doğrular nitelikte. kendisine geçmiş olsun diyor; herkesi taraftarlıktan önce insan olmaya davet ediyorum.
  • adamlar cidden anadolu takımı olmuş ya . koskoca fenerbahçe, tolgay’a messi muamelesi çekiyor. inanılmaz.
    bu kadar da görmemişlik olur mu? oluyor demekki.

haa pirlo aynısı.
  • beşiktaş istediği için trabzonspor'un alamadığı oyuncudur.
hesabın var mı? giriş yap