şükela:  tümü | bugün
  • kullandiktan sonra agizda yara yapan ve devamli agzinizin yanmasina sebebiyet veren antidepresan
  • uyku ilaci olarak da kullanilan, alismamis bunyelerde* 20 saat garanti uyku veren ilac
  • uykulu hal, ağız kuruluğu, kabızlık, ayağa kalktığınızda başdönmesi ve bulanık görme yan etkileridir...
  • insani kuyulardan kuyulara atan iyilestiriyor mu bitkiliestiriyor mu bilemediginiz bir ilac.
  • ... (bkz: the drugs dont work)
  • sabah erkenden isiniz varsa aksam gec bi saatte atmanin yanlis oldugunu düsündügüm en az 12 saat uyutan* antidepresan.
    (bkz: antidepresanlari sonuna kadar kullanmamak)
  • ben bunun 10 mginin dortte birini yuttum. akabinde istanbul-londra arasi uctugum, londra havaalaninda uc saat bekledigim, daha sonra da londradan amerikaya geldigim soyleniyor. inansam mi bilemiyorum ama etrafta herkes ingilizce konusuyo, dogruluk payi olabilir.
  • güzel rüyaların geçen gecelerin mimarı kedi otu köküyle beraber hayal gücünün varlığını yeniden hissettirici kişiye şöyle gürültüleri dahi duydurmadan ancak etkisini beklemek gerekiyor uzunca saatler...
  • antidepresan ilacı olarak biliniyor fakat düzenli kullanımda vücut ağırlığınızı ciddi ölçüde arttırarak tekrar depresyona girmenize sebebiyet veren bir ilaç.çok fazla iştah açıyor..
  • uyku borcu olan bünyelerde bir tam güne kadar uyku yapsa da, uyku borcu olmayanlarda birkaç saat sonra uyanmayı bile zorlaştırmayan ilaç. ama uyku borcu olmayan insanın antidepresanla ne işi olur, o ayrı.