şükela:  tümü | bugün
 • john krasinski'nin jack ryan'ın canlandıracağı amazon dizisi. 2018'de yayınlanacak. yapımcılar carlton cuse ve michael bay.

  https://www.youtube.com/…6z-wkv7by&feature=youtu.be
 • the office (amerikan olanı) den jim halpert rolüyle tanıdığımız john krasinskinin jack ryan' rolünde olacağı dizi, role gitmemiş olabilme ihtimali var ama umarım yanılırım.

  merakla bekliyoruz efendim.
 • 31 ağustos'ta başlayacak amazon'un yeni dizisi. dizinin resmi fragmanı yayınlanmış.
 • sinemada reklamlarda gordum ilk, trailer cok ciciydi.

  sanirim hafif komik, aksiyonu bol, cool bir sey geliyor.
 • ilk bölümü itibarıyla beğendiğim dizi oldu. ufak tefek bazı klişeler ve hatalar yok değil gibi (hata değil de, daha çok şurası şöyle de olabilirdi, gibi); ancak yine de ilk bölüme güzel aksiyon ve çözülümler yerleştirmişler. 1 saat o klasik tabirle su gibi akıp gitti.

  ek: 1-2 gün önce de şöyle yazmıştım, gidip jack ryan karakteri altına yazmışım tabii;

  "alt başlığı jack ryan (dizi) olması gerekir. devam edelim; bugün ilk sezonu amazon prime'da yayınlanacak olan dizidir. şu carlton cuse denen adam uyuz olsam da (bkz: lost'un sonunun bok gibi olması) (bkz: lost'u fena bozması), kısmi bir merakla bekliyorum diziyi. ayrıca the office'in jim'i uzun surat tombul yanaklı john krasinski'den başkasını bulamadınız mı diye de sormak istiyorum. neyse gömmeye gerek yok, john'un performansını da bekleyip göreceğiz."
 • sekiz bolumluk ilk sezonu bugun prime' da yer aldi.

  pilot bolumun sonlari bende biraz gozume toz kacmasina sebep olmus olabilir.

  --- spoiler ---

  jack' te travma sonrası stres bozukluğu (ptsd) semptomlari oldugunu gorduk.

  yatagin yanindaki metronoma bir kac kere isaret etmeleri de ptsd ile mucadele edebilmesi icin ugrastigi göz hareketleri duyarsızlaştırma ve yeniden işleme (emdr) terapisinin bir parcasi buyuk ihtimal.

  (bkz: ptsd)

  (bkz: emdr)

  --- spoiler ---
 • muhteşem olmuş dizi. kafamı kaldıramadan tek solukta tüm sezonu izledim.

  türkiye'de geçen sahneleri izlerken ise: "o kadar da olmamıştır" demek mümkün değil. filmin bir yerinde mülteci taciri bir soysuz şunu diyor: "coğrafya kaderdir".

  bunu duyar duymaz şunu düşündüm: atatürk, "coğrafya kaderdir" sözüne dünya tarihindeki en büyük başkaldırıydı, en büyük. gerçekten değerini hiç bilemedik, onu en çok özleyenlerimiz dahil. çok yazık. canım çok yandı izlerken.

  mutlaka izleyin.
 • turun meraklilari sevebilir belki ama, bence yanlislikla kahraman olmus birinin dizisi.

  safi abarti amerikan kahramanlik oykusu iceriyor, tavsiye etmem. 4. bolume kadar ancak dayandim.

  ha ama basroldeki cocuk cok tatlı, yakışıklı, serseri tipli bir sey, tam yemelik. baska projelerde de gormek isterim, bak o ayri.
 • özellikle türkiye'de geçen sahnelerin bazıları yarmıştır.

  --- spoiler ---

  lan dizide bildiğin oğuz yılmazdan çekirge çalıyor *. bir ara da sıla çaldı. ayrıca tony'nin oyunculuğu da on numero.
  --- spoiler ---
 • yeni başladım diziye nelere takılıyorsun diyen olabilir ancak cia karargahında starbucks güzel fikirmiş, reklamın iyisi kötüsü olmaz ancak starbucks böyle bir kurumda mağaza açmış ise çok ilginç, sonuçta film yada dizi size ne düşündürdüğü çok önemli böyle şeylerin, düşünün mit içinde kahve dünyası.