şükela:  tümü | bugün
 • geçen seneki e3' te watch dogs ile çocuğu koyan ubisoft' un bu seneki yeni mmo bombası. hem de gerçek yeni nesil grafiklerle. amına koyim böyle bi grafik, böyle bi ortam yok.

  gecenin ilerleyen saatlerinde sony daha büyük bi bomba patlatmazsa eğer önümüzdeki 1 yıl boyunca da bu oyunu konuşacağız sanırım.
 • ubisoft'un e3 2013'te tanıttığı diğer bombası. konusu black friday'de para üzerinden yayılan virüsle milyonlarca insanın etkilenmesi gibi klişe bir konu olsa da, grafik detayları falan hakikaten olağanüstü. o kadar ki gameplay videosunu başta cgi video sandım.
 • ahanda gameplay videosu : http://www.youtube.com/…ayer_embedded&v=ewjd8dmascu

  kamera çatıdan aşşağıya doğru inerken lan şu ortamı oyuniçi olarak ne zaman görcez diye düşünürken kamera geldi, geldi, geldi adamın arkaya kitlendi, güm! al sana oyuniçi. ağzımı geri kapatmak biraz zor oldu tabi sonra.

  bu ne lan???
 • pc'ye çıkmayacağını öğrendiğimde beni şoka uğratan bir ubisoft oyunu.

  neyse biz de watch dogs ile yetiniriz.
 • oyun içi görüntüleri oldukça etkileyici ancak arkadaşlarla oynanması gerekiyor gibi. tanımadığın elemanlarla oynamaya kalksan videoda göründüğü kadar eğlenceli olmayabilir.

  e3 tanıtımı şuradan izlenebilir:

  http://www.youtube.com/watch?v=dzzkqagqlvo
 • arkadaslarla oynanmasi baya zevkli olacaga benziyor. ama silahlar ve arac gerecler arasinda baya denge olmasi lazim, iki grup karsilastiginda fps tarzi dovus yerine taktiksel hareket etmek avantaj vermeli, yoksa online multiplayer kismi boka sarar. yapmislardir o kadarini herhalde de, sorun adam bulmak, tum arkadaslarim, cevrem is-guc, coluk-cocuk sahibi adamlar, iclerindeki o eski gamer ergeni katletmisler maalesef. tek care sozlukte "eksi sozluk the division squad" tarzi basliklar acarak grup olusturmak.
 • grafikler müthiş gözüküyor. sanki her şey tek tek elle çizilmiş gibi. bilmiyorum video küçük olduğundan mıdır böyle, yoksa yeni konsollarda aynen böyle grafikler görebilecek miyiz... aklıma eski oyunlar geldi, sabit arkaplanları tek tek sanat eseri gibi detaylı olurdu. bu da onu çağrıştırdı bana. özellikle duman efektleri oyunlarda gördüğümüz klasik particle effect'inden ziyade aşırı gerçekçi olmuş. umarım oyunda da bu kadar gerçekçi gözükür. oyuncular arasındaki dialoglar şahane, çok iyi roleplaying yapmışlar. animasyonlardaki akıcılıkların da etkisiyle, videoyu izlerken sanki film izliyormuş gibi hissettim. ekran karşısında heyecanlandım. bu oyunu iyi sohbet edecek kişilerle oynamak lazım. keşke coop değil de scripted hikaye olsaymış şu.
 • model, kaplama, efekt ve arayüzün yürümüş olduğu, heyecanla beklediğim oyundur.
 • gene clancy's i tam söyleyemediğim bir tom clancy's slannssyizz oyunu, muh te şem bir atmosfer.. şimdiden günde 1 tl 1 tl biriktirsem seneye yeni konsolu kasmadan alırım heyhat
 • sadece online oynanacağını öğrenince kahrolduğum oyun. lan kimde o kadar vakit var, oturup saatlerce online takılalım.