• (bkz: eau de parfum)
  • 70 tl ye 100 ml alabildiğim parfüm.

yok lan hatta 69.99
  • kadın kokusu olmasına rağmen hiçbir kadının kullandığını görmediğim parfüm.
  • gençler bu parfüm yoğun bir kokuya sahip. şayet sıkıp bir dolmuşa binecekseniz az sıkın şunu. hele doldurma kullanıyorsanız ucuz diye yikanmayin bir zahmet. insan evladı olun az.
  • kaliteli oda parfümü
  • çoktan popüler olmuş parfümdür. koku çıkalı 8 yıl olmuş. üsküdar'da da sabah olmuş diyorlar.
  • öyle 5 liraya 3 gün kalıcı parfümcüden değil ama az biraz daha kaliteli çakmacı olan bargellodan almış olduğum parfümdür.3-4 parfüm denedim başka başka isimlerde ama ilk bunu denemiştim aklım kaldı aldım,ağır ama şekerli bir kokusu var gibi kendisinin.güzel miydi değil miydi hızır idi yunus idi falan fişman derken bileğime sıktırıverdim başka parfümlerde denesem de iyi lan iyi iyi bu deyip aldım.sıcaklarda nasıl gider bilmem sanki yaza da gider gibi duruyor.
  • nefret ettiğim, hergün, her yerde burnuma gelen ve direkt midemi bulandıran koku. sanırım koca ülkede bir beni rahatsız ediyor.
  • artık canımı sıkmaya başlayan koku
  • ilk çıktığı zamanlarda hediye edilmişti bana *, çok güzel kokmasının yanında şişesi oldukça başarılı. kısa zamanda bitti zalım dünya.
hesabın var mı? giriş yap