• koku olarak çok cezbetmediği halde kullanmaya başladığım tom ford ürünü. kokusu bir müddet sonra daha hoş oluyor.
  • tom ford ağabeyimizin en güzel kokusu bana göre. bu kokuyu koklamak beni mutlu ediyor.
  • dünya üzerinde yapılmış en iyi parfüm.
  • çok hoş çok nefis her notası ayrı bir heyecan olan tom ford'un yeni kokusu.
    teşekkürler tom.
  • dior homme intense edp ile karşılaştırmalı olarak koklattığım 7-8 kişinin tamamınca tercih edilen parfüm olmuştur.

demek ki bizim insanımızın* dior'a göre daha çok beğendiği parfüm olmuştur.

sanırım bunun nedeni daha yumuşak olmasıdır. süt gibi kokuyor.

galiba evdeki diğer parfümüm olan dior ile aynı anda bitecek ve ben yeniden sadece noir extreme ile devam edeceğim.
  • bugün bir arkadaşımda olduğunu görünce denedim. ilk anlarda sütlü viski (viski daha ağır basar halde) bir kokuya benzettim ben bunu.

daha sonra saatler geçtikçe kokusu sütlü vanilya karışımı diyebileceğim yumuşak bir hal aldı. çok çok inceden yine bir viski kokusu alıyorum ben gerçi.

bazen sütlü şeker kokusunu da anımsatıyor bana. hangi sütlü şeker? kent'in sütlü missbon mudur miss bon bon mudur ona. böyle yumuşak sütlü bir koku.
  • iki gündür kullanıyorum bu kadar ben burdayım diye bağıran bir parfüm görmedim koklamadım kullanmadım.tepkiler muazzam,sürekli seks ediyorum sayesinde.
  • muhteşem bir koku. ama kalıcılığı sıfır. 2 saat sonra uçup gidiyor. black orchid kadar baymaz ama onun kadar kalmaz.
  • yaklaşık 6 saat gibi bir etkisi olan edp. yani orta süre kalıcılıkta bir parfüm. tam bir tom ford sever olarak black orchid yerine bunu tercih ettim fakat sanırım esmer tenlerle pek de uyumlu değil ya da benim tenime uymadı bilemiyorum.
    parfümün boğmayan hafif tatlımsı kokusunun da etkisi olabilir.
    sonuç olarak odunsu bahartlı kokuları sevenlerden ziyade daha naif kokuları sevenler için yaratılmış, tom ford'un da bilinenin aksine black orchid'den daha başarılı olduğuna karar verilen tek parfümü.
  • olağanüstü bir koku olup, aşırı derecede beğenerek ve severek kullanırım. bilhassa karşı cins tarafından çokca beğenildigini dusundurur. *
hesabın var mı? giriş yap