şükela:  tümü | bugün
 • sevdiğim bir aktördür. son iddialardan sonra hayal kırıklığına uğradım ve hesabına göz attım. bence saçma ama adam kaybedilen eşyaların fotoğrafını da yüklüyor genel olarak. sadece kayıp çocuk eşyaları değil. örneğin:

  https://www.instagram.com/…-c/?igshid=14z9psw6y52ze

  https://www.instagram.com/…fqi/?igshid=m068zalo9t1t

  https://www.instagram.com/…ddy/?igshid=wzhdgqxs9pv9

  https://www.instagram.com/…fg/?igshid=1lnicdfqep04a

  bunlara bakınca kayıp eşyaları fotolamayı ve arkasındaki hikayeyi sevdiğini düşündüm.

  birine pedofili gibi ağır bir suçu yüklemeden önce lütfen bir kez daha düşünün. bu çok ağır bir suçlamadır.
 • abd'nin en çok ziyaret edilen sitelerinden birinde, çocuk ismi vererek açık açık insan ticareti yapıldığına inanan birikimsizlerin, pedofil olduğuna kanaat getirdiği büyük aktör.

  bu abd'deki ünlü pedofiller o kadar mal ki, gizli bir teşkilat kuracak milyar dolarlık servetleri varken, 8-10 milyon takipçili açık instagram hesaplarını kullanıyorlar bu iş için.

  buna inanacak zeka seviyesine sahip olup da, bakkaldan ekmek almayı başarabilmeniz akademik tezlere konu olmalı.

  insanı yaşadığı medeniyete küstürürsünüz siz.
 • ensar vakfı tecavüzlerine götünün korkusundan sesini çıkaramamış ekşi dedektiflerinin binlerce km öteden bok attığı aktör. kusura bakma ama pembe patikten bu anlamı çıkarabilmek için aynı kafada olmak lazım.
 • biri hakkında, o kişi isterse tc vatandaşı olsun olmasın pedofil gibi suçlamalarda bulunmak en azından sözlük'ten uçurulmaya neden olmalı.
  herif tom hanks in halka açık instagram adresinden pedo olduğunu tespit etmiş.
  vay arkadaş, işte bizde bu yüzden kriminal, fbi, cia gibi birimler yok. ne gerek var olm. cin gibi yazarlar var amk yerinde...
 • kendisi ve eşi rita wilson'da corona virüsü testi pozitif çıkmış.
  virüsü şu an film çekimi için bulundukları avustralya'da kaptıkları tahmin ediliyor.

  ikisi de 63 yaşında ve bir miktar riskli yaştalar.
  acil şifalar.

  bu arada tom hanks'in eşi rita wilson'ın babası batı trakyalıdır (pomak) ve türkiye'de yaşayan akrabaları vardır.
  detaylı bilgi:
  http://trakyabalkan.org/…-hikayesi/2225/2019/03/11/
 • bu baslikta yazilanlari okudukca kendime dair umutlarim artiyor. boyle gerizekalilarin oldugu bir dunyada basariya cok yakinmisim gibi hissediyorum. ayni zamanda korkuyorum da aslinda. boyle gerizekalilarin oldugu bir dunyada her an her sey ile suclanabiliriz. bir twite, bir reddit basligina bakar. gerizekalinin biri bir sey soyler, binlerce gerizekali da pesinden gider. yani vezir de olabiliriz, rezil de... suna bak lan binlerce gerizekali yuzunden her an her sey olabiliyor.

  tanim: basarili bir aktor. su an da gerizekalilar tarafindan iftiraya ugramaktadir. fotograflarin anlami aciklandigi halde bu gerizekalilar hala iftira atmaktadir.

  ekleme: bakin bu sayfa altinda bulunan gerizekalilar tom hanks'in tom hanks oldugu icin savunuldugunu falan da saniyor. iste bu kadar gerizekali bu arkadaslar. yarin bir gun kendine iftira atildiginda mal gibi ortada kalirsa anca anlar. cunku bu essekler anca tecrubeyle ogrenirler hayati. kafa basmiyor ki. halbuki yapmasi gereken tek sey 5 dakikaligina sorgulamak. hayatin bir cok alaninda isine yarayacak bu aktiviteyi yapmayi tercih etmiyor bu essekler. bize de bu esseklerin de ayni iftira altinda ezilmesini temenni etmek kaliyor. cunku anca oyle ogrenecekler :). bir hayvan gibi. sadece tecrube ederek.
 • pedofilidir, değildir bilemem ama şu çorap fotoğrafı üzerinden adamı sapkınlıkla suçlamak nasıl bir kafa?

  4-5 sene öncesine kadar facebook'tan takip ederdim, o zamanlar da sürekli böyle kayıp eldiven, çorap, şapka vs. fotosu paylaşırdı.

  bunla pedofilinin ne alakası var?
 • siz kafayı yemişsiniz gerçekten. ulan adam yıllardır bir sürü kayıp eşya fotoğrafı paylaşıyor zaten. içinden birkaç tanesini seçip "oo çocuk çorabı pedofili kesin" diyecek kadar ne yaşadınız abi? bir de instagramda saydırıyorlar adama, linç başlamış resmen. niye? pembe çorap paylaşmış. bir insana pedofili suçu atmak bu kadar kolay olmamalı ya.
 • ilgili foto

  bu fotoğraf için adama pedofili diyenin beyni yok. daha önce beraber dizi çektiği arkadaşının oğlu, şarkı çıkarmış ; bizim tom da destek olmak için paylaşmış. fotoğraf direk şarkıcının seçtiği kapak fotoğrafı. spotifydan alınma.
 • 2014 yılında en iyi aktör oscarını alacak olan adam. tabi daniel day-lewis araplar tarafından işkence edilerek öldürülen vatansever bir zenci amerikan askerini oynamazsa

hesabın var mı? giriş yap