şükela:  tümü | bugün
  • virüsü kendim kapsam bu kadar üzülmezdim sanırım. geçmiş olsun patron..
  • kendisi ve eşi rita wilson'da corona virüsü testi pozitif çıkmış.
    virüsü şu an film çekimi için bulundukları avustralya'da kaptıkları tahmin ediliyor.

ikisi de 63 yaşında ve bir miktar riskli yaştalar.
    acil şifalar.

bu arada tom hanks'in eşi rita wilson'ın babası batı trakyalıdır (pomak) ve türkiye'de yaşayan akrabaları vardır.
    detaylı bilgi:
    http://trakyabalkan.org/…-hikayesi/2225/2019/03/11/
  • cem yılmaz’ın bir açıklama yapmasını beklediğimiz üzücü haber.
    turşu suyu içseydin bu olmazdı tom. mesaj eyle, acılı karışık yaptırıp göndereyim, bardağın içindeki kaşık ve içinde zeytin de olacak evet.
  • eşiyle kendisi yaşları dolayısıyla ciddi risk altındalar. dilerim sapasağlam atlatırlar.
  • aga bu nedir ya? bu insanlara bile bulaşıyorsa yarrağı yemişiz köküne kadar afedersiniz.

o değil yaşı da var herifin. uçan makarna canavarı göstermesin.
  • kendisi ve eşinin enfekte olduğunu duyurmuş sosyal medya aracılığıyla dünyaca ünlü başarılı oyuncu.

- endişelenmiyor musun?
    + faydası olur mu?!

(bkz: bridge of spies)
  • olay ciddileşiyor
  • enfekte olduğuna üzüldüm ama dürüstlüğüne hayran kaldım. bunu bizim çoğu ünlü yapmaz mesela ileride kazancım sekteye uğrar diye. iyiler yine olduğu gibi...
  • virüse yakalandığını açıklayarak daha da farkındalık yaratmış büyük oyuncu.
  • reklam çalışması gibi gelmektedir ancak öyle değilse de umrumda değil. türk askerini kötüleyen “the pacific” filminden sonra gözümde değeri bitti. ha s2nde değil onu biliyorum ama onunda korona olması benim s2mde değil.