şükela:  tümü | bugün
  • skins'in 6. sezon 7. bölümündeki take care'i ile dikkatimi çekmiş ingiliz singer-songwriter. harıl harıl albümü keep a private room behind the shop'ı aramaktayım.

şöyle de bir sitesi var: http://www.tomrosenthal.co.uk/
  • henüz tam olarak keşfedilmemiş bir cevher. şimdi dinlemeye başlarsanız bu adam çok meşhur olduğunda ben onu senelerdir dinliyorum zaten diye hava atabilirsiniz.
  • şöyle bir şarkısı var ki, seyahate çıkma isteği uyandırır; tom rosenthal - going to be wonderful
  • bu 4. entry mi? nasıl yani?

smit arkadaşımızın söylediği gibi henüz keşfedilmemiş bir cevher. 3 yıl sonra salon'da konserine gideriz..

go solo'su, dinlediğim en dokunaklı brit parçalarından biri.. ona ayrı başlık açmazsak olmaz..
  • for you to be here şarkısını supotifide dinlememle birlikte ben bu ezgiye nerden aşinayım diye düşünmeye başladım. hala da düşünüyorum.

ayrıca tanım; çok basit kelimelerle çok yoğun şeyler hissettiren fazlaca underrated bir abimiz.
  • bu kış günü bende tatile çıkma isteği uyandıran insan.
  • bu adamcağızı skins sayesinde tanımıştım. (bkz: go solo), (bkz: take care) olsun, (bkz: it's okay) şarkılarıyla ruhumu coşturuyordu ki youtube kanalında başka bir şarkısına denk geldim.
    kendisini karpuz kostümü içinde, dağ tepelerinde yeşillikler arasında çılgınca dans ederken görmenizin mümkün olduğu bir şarkı. sözleri de pek akılda kalıcı, mod yükseltici bir parça : [ http://www.youtube.com/watch?v=4day9u0_9nm watermelon ]
  • geçenlerde miffed adlı şarkısını keşfettiğim sanatçı ayrıca sesine ve müziğine bayıldığımı belirtmek isterim.diğer şarkılarını dinlemeye koyulayım en iyisi sevgili sözlük.
  • az önce keşfettiğim ama bulduğum her parçasına sarıldığım sanatçı. çoğu şarkısının klibi de çok basit ama o kadar hoş ki etkilenmemek elde değil. özellikle i got myself a finish şarkısı ve klibi çok hoşuma gitti. dinlerseniz
    *worries şarkısını hiçbir yerde dinleyememenin hüznünü yaşıyorum bu arada. yabancı bir youtuber abimiz sayesinde şarkısına rast gelip sanatçıyı dinlemeye başladım ama bu şarkısı hiçbir yerde yok :(
  • (bkz: melania)