şükela:  tümü | bugün
  • ingiliz aktör.
    2000 ya da 2001 doğumlu olduğu yazıyor wikipedia'da ama the dark tower'daki halini görünce pek gerçekçi gelmiyor. 17 yaşında olması imkansız bu çocuğun. 14-15 olmalı.
    geleceğinin parlak olduğunu söylemek gerek.
  • yaşından küçük gösterdiğini düşündüğüm yetenekli bir genç oyuncu. ben de en fazla 14 yaşında dedim izlerken ki sinema salonunda lessie bize bir şey anlatmaya çalışıyor tadındaki kopuk kopuk bomboş bir senaryoya sahip the dark tower denen işkenceye tahammül edebilmemi sağlayan başlıca faktör bu yavrucaktır. başarılı bir performans göstermiş ve ekran enerjisi çok iyi.

sadece bunları yazıp bitirecektim aslında. sonra arama motorunda filmin castını bulunca adına tıkladım ve the last kingdom'da uthred'in gençliğini de canlandırdığı bilgisini görmemle kahkaha atmam bir oldu. dizinin başlığı altında "alexander dreymon'dan daha iyi oyuncu." filan demiştim ben bu çocuk için. aynı kişiyi izlediğimin farkına bile varmamışım. umarım büyüyünce daha efektif kullanır potansiyelini ve yeteneğini.

edit : bu arada taylor ismine bir sempatim var. yabancı bir adamdan oğlum olsa ona bu ismi koyardım. öyle güzel. kesinlikle.
  • the dark tower filminde 'jake chambers' karakterini canlandıran oyuncudur.

performansı başarılıydı.