şükela:  tümü | bugün
  • 24 yaşında başladığı gençlik dizisi bittiğinde 34 yaşında olan yakışıklı.
  • dc comics'in smallville'den devam edeceği, yine smallville adıyla yayınlanacak seri de superman olarak resmettiği başarılı ve büyük yönetmenler tarafından çokça şans verilmesi gereken oyuncu, şimdiye kadarki en iyi man of steel.

(bkz: #29842904)
  • ilk goz agrimdi bu adam. ne severdim belli degil. smallville'i kimse izlemezken hunharca izlememe sebep olmustu.
  • ünlü aşkı sendromu yaşımı geçmeme rağmen içimde yanardağlar şaapan oyuncu. mükemmelliyet tanımım kendisi. hayatımı sorgulatıyor. ne güzel uzaklaşmıştım, çok uzun zamandır düşünmüyordum. bu yaştan sonra, fotoğraflarına bakıp bakıp iç geçirmek çok zor olacak :(
  • smallville'den sonra adı sanı unutulan, gençliğimde idol gözüyle baktığım adam.

yaşlandığını görünce içim cız etti. tabi 38 yaşında biri için hala iyi duruyor ama biz onu smallville'deki halleriyle tanıdık. bu abi benim için yakışıklılığın sembolüydü. genç clark kent olarak, mavi-kırmızı tişört mont kombosunu özendirmiş olabilir bir nesile.
  • sadece clark kent rolüyle değerlendirebileceğim aktör, zaten sekiz yıl o rolü oynadığı için çok da sorun olmamalı. o efendi, kibar, dürüst, iyi görünümüyle aynı zamanda çekici olmayı nasıl başardığını merak etmekle birlikte kendisine çok kırgınım çünkü günlük hayatımızda bu tip biriyle karşılaşmamız pek imkan dahilinde değil. yani var olan olabilir ama çok kısıtlıdır o yüzden insanı boşuna heves ettiriyorlar. bir hayal kahramanı olduğunu kabul edip o şekilde izlemeli ve çok üst üste de izlememeli çünkü yine aynı sorunlar doğuyor. o şekil bir şey yani.**

edit: yıllardır mavi sandığım göz rengi de yeşilmiş, bu kadar da olamaz herhalde diyip araştırdım ve benim gibi mavi sanan bir dünya insan varmış. ben zaten malum elbiseyle terliği de sarı-beyaz görüyorum.
  • çok eskilerden beridir aşırı derecede tarık tarcan'a benzettiğim kişidir.
  • lucifer'ın üçüncü sezonu ile tekrar sahalara dönmüş reis. bu adam smallville zamanında benim için bir idoldü. ekranda kendisini görünce çocuk gibi sevindim valla.
  • lucifer dizisine 'marcus pierce' karakteriyle dahil olan oyuncudur.
  • smallville'den beri görmemiştim kendisini, şu halini görünce gözlerime inanamadım. zaman çok acımasız azizim.