şükela:  tümü | bugün
 • ayrıca tomb raider ın devam oyununun adı. tomb raider 2: starring lara croft tu sanırım oyunun tam adı.
  ilkinden daha güzel olan bir ikinci oyundur. daha bir atraksiyonlu ve zevkli bulmacaları vardı oyunun. ayrıca lara nın vücut kıvrımları da bu oyunda daha bir hoştu.
  venedik bölümleri çok güzeldi, botla uçmak çok zevkliydi bu turda.
  ayrıca tomb raider 2 nin gameshow tam çözümü de bir efsane niteliği taşır, çok uzun aylar sürmüştü bu açıklama.
 • tomb raider'ın devamı olarak piyasaya sürülmü$ ve gerekli ilgiyi bu versiyonda yakalamı$ oyundur. 3d desteğiyle tomb raider'daki kareliklerden kurtulmayı ba$armı$ ve bu sayede oynanabilirlik özelliğini arttırmı$tır.
  ayrıca oyun "starring lara croft" değil, tomb raider 2 olarak bilinir.
  bir ilerisi için (bkz: tomb raider 3)
 • filmde kopekbaligina yumruk atmistir..
 • sirasiyla cin, venedik, adriyatik denizindeki maria doria enkazı, tibet ve tekrar cin de gecen, serinin en iyi oyunu.
  ek paketi tomb raider 2 golden mask dir.

  edit: psychosys a teşekkürler.
 • bilgisayarımı aldığım günlerde piyasayaçıkan tomb raider oyunu. yaz tatilinde her gün arkadaşlarla toplanır oyunu bitirmeye çalışırdık. bütün grafik buglarına, şimdiki oyunların yanında amatör kalan yanlarına rağmen hala acayip keyif veriyor.
 • golden mask olanı bitmeyen oyun.
  (bkz: denedim ordan biliyorum)
 • ilk oynadığım oyundu. venedik'te bot kullanırken havaya falan uçardı. mal mal köpek, kaplan, karga falan vururduk. bir de oyunu öğrenme için bir evde gezerdik salak bir garson vardı ateş edince tepsi tutardı falan. hey gidi günler hey.. ne boş işlerle uğraşmışım o zamanlar..
 • zamanında bitirmek için çok kastığım oyundu. olaylar gelişir gelişir sonra ne yapcağım ben şimdi diye kalırsınız. ama sonra yine yeni bir şey, yol, vs keşfedersiniz ve heyecanınızla oyununuz kaldığı yerden devam eder.

  oyunun 2. kısmında venedik'e geliyorsunuz, sonra opera house var. hapishane, su altı, tibet gibi bilumum mekanlarda koşturup zıplıyorsunuz. çok zevkli ve heyecanlıydı.
 • --- spoiler ---

  oyunun sonunda lara* evine döner, huzurludur. sıcak bir duş alıp uyumayı planlamıştır muhtemelen. ama gelin görün ki, kötü adamlar lara'yı evinde de rahat bırakmaz. the dagger of xian'ı lara'dan geri almak için bir araba dolusu kötü adam lara'nın evine gelip camı çerçeveyi indirir ve içeri dalar. bunu gören lara'nın tepesi atar, dolaptan tüfek tabanca allah ne verdiyse kapar ve üzerindeki gecelikle gidip bütün kötü adamların ebesini siker. sonunda işi bitince odasına çekilip banyoya doğru ilerleyen lara, geceliğini çıkarmak için bir hamle yapar; ama tüm oyun boyunca kendisini seyreden abazan oyuncudan illallah gelmiştir kendisine; "yetmedi mi lan bu kadarı!" diye çemkirir, çıkarır tüfeği, gariban kameramanı* vurur ve oyun biter.*

  --- spoiler ---