• kesinlikle koruma altına alınması gereken hatunlar. kendilerini sevenlerden az kaldı. şu sıfır beden, sıfır yağ, kürdan model moda olduğundan beri yerden yere vuruluyorlar. ha en güzeli de hatunlar gelip hemen zayıflamalı, hemen aynaya bakmalı, ıyyy götüm gibilerinden yorumlar yapıyor ya ona kopuyorum. arkadaşım insanlar kendini beğendiği şekilde kalma hakkına sahiptir. şimdi sen altına gelip ayı mısın git kilo ver dersen, o da girip çıkanı bulup seni rahatlatmaya çalışır.

tombik olup halinden memnun olanların hastasıyım. seksisiniz arkadaşım. memeleriniz de çok güzel. el avuç dolduruyor meaşallah. bir de çoğu her daim gülümsemiyor mu? bir insan karşısındakinden daha ne bekler ki? dost, sevgili, arkadaş gruplarının en güzel insanlarıdır bunlar. koruma altına alalım evet.
  • gördüğüm tanıdığım en kafa, muhabbeti en kral kızlar hep bu gruptan çıkar. müthiş vücut hatlarına sahip olup kendini bulunmaz hint kumaşı sananların yanında pırlanta değerindedirler. değerlerini bilin.
  • enteresan bir seksapalitelerinin olduğunu düşündüğüm davetkar tipler oluyorlar genelde. erkek olsam çok cılız bi kız yerine bunlardan tercih ederdim. canım ailem'de oynayan feride de bunlardan.

(bkz: ezgi mola)

http://www.cileksuyu.com/…/2009-03-19_ezgi_mola.jpg
  • tombul kız demenin bir başka hoş yoludur. bu kızların çoğunun yüzleri elleri ayakları o kadar güzeldir ki, doyamazsınız bakmaya. neşe saçar bakışları, gözleri hayat doludur. hele hele kendiyle barışıksalar tadından yenmezler. sıfır beden olmak yerine daha fazla iq kasanları vardır, çok zekidirler, bu onları daha sevilesi yapar. suratından meymenetsizlik akan bir manken modeli olmasındansa, böyleleri yeğdir birlikte olmak hatta bir ömrü paylaşmak için.

erkek doğası gereği doğurgan kadın ister. besili, etine dolgun kadın doğurganlığı çağrıştırır ve yüzbinlerce yıldır erkeği cezbetmektedir. modern çağın dikte ettirmeye çalıştığı sikko beğeni algısından çok daha güçlüdür doğanın çağrısı. büyük memeler, dolgun kalçalar ve bacaklar kadını çoğu zaman erkeğin çiftleşmek ve üremek için en ideal seçimi haline getirir. pek tabi ki zayıf kadınlar da gayet sağlıklı olabilir. konu bu değil. tombul kadının insanlık tarihinin tersine kötü bir imaj edinmesidir, bunun da en önemli sebeplerinden biri modern medya ve tüketim toplumunun uydurduğu kurallardır.
  • bazen osmanlı döneminde resmedilen etine dolgun, çekici ve güzel kadınları çağrıştıyorlar. hani şöyle yatağa uzansa nargile tüttürse eğreti durmaz.
  • en bi güzel duyguların insanıdır.
  • çok tombikse itici gelir ama sempatikliğiyle bu farkı çok rahatlıkla kapatır...

ben tombik olup da cazgır birini daha görmedim...
  • fiziksel cazibe yoksunluğunu şen-şakrak olmasıyla telafi etmeye çalışan kız. bir de cazgır olsa kimsenin yüzüne bakmayacağını bilir. cazgır kızlar çirkin değildir.

ayrıca biz bu kızlara tombik demeyiz, şirin tabihler ile aldatmayız. sadece yanında güzel kaldığını düşünerek arkadaşlık eden içten pazarlıklı kız arkadaşları der.
hesabın var mı? giriş yap