• mulkiyeyi karsiniza aldiginizda solunuzda kalacak sekilde is bu entry tarihi itibariyle figen pastanesi ve kebap 49 un ardindan (yarin bir gun dukkanlar kapanir, el degistirir vs.) ucuncu sirada olan dukkan. peki ben neden boyle adestim subayi gibi psikopatca tarif ediyorum cunku gidin. evet gidin, "kumru len ne olabilir ki, abartma, izmir mi lan burasi" falan demeyin gidin, cosun, costurun. tok iken iki tane yedim diyorum lan.
  • bugun kızılay-kolej subesinden 2 ayvalık aldık arkadaşla. yani ayvalık tostu hic yemesek deriz ki bu da demek ki böyle oluyor. yok hacı ya ekmek arası tüm patates püresini dayamışlar içine de kıytırık 2 dilim ince salam ve tatsız tuzsuz iki dilim domates.

ha cebeci şubesi desen orası gercekten on numara. demek ki heryerde aynı değiller e nerde kaldı bayiliğin standardın o zaman.
  • yaptığı ayvalık tostunun yanında kumrusunu övmek biraz hata olur bence. ana vatanında hiç yememiş olmamdan olabilir ama daha güzelini bulamadım henüz. iki senedir de gitmedim gerçi. o da öğrenciliğin güzel anıları arasında yerini aldı.
  • ankara cebeci'de, mülkiyenin biraz ilerisinde yer alan kumrucu. izmir dışında ayvalık tostu ve kumru yenebilecek tek yer. cidden başarılı.
  • an itibariyle 14'ü ankara'da olmak üzere 18 şubesi olan kumrucudur. şubeleri arasında fiyatları ve kumruları ve hatta ayvalık tostları açısından hiçbir standart yoktur.
  • abidinpaşa'daki bir kaç tane dar pantolonlu, dik saçlı gencin yönettiği şubeleri imajlarını zedelemekten öteye gitmiyor malesef. şikayet edilmeyeceklerini bilseler müşteriyi dövecekler.
  • cebecideki şubesiyle tanıştım kumru ve ayvalık tostuyla. buradan daha güzel yapan başka bir yer bilmiyorum henüz. anavatanında yersem belki fikrim değişir bilemiyorum. diğer şubeleri de tercih edilebilir. çok fark görmedim tat olarak .
  • sadece cebeci'deki şubesine gitmeniz gereken işletme.
hesabın var mı? giriş yap