şükela:  tümü | bugün soru sor
 • facebook'un en popüler muhafazakar cumhuriyetçi partililerinden olmayı başaran 1992 doğumlu feminizm karşıtı amerikalı kadın televizyon yorumcusu ve siyasetçi. kendisi, silahlara olan düşkünlüğü ve seksi pozlarıyla ülkesinde giderek şöhret kazanıyor ve ileride diplomaside de adını sık sık duymamız mümkün gözüküyor...

  twitter - https://twitter.com/tomilahren

  facebook - https://www.facebook.com/tomilahren

  wikipedia - https://en.wikipedia.org/wiki/tomi_lahren
 • henuz dalinda ann coulter. ben cok dobrayim, gerekirse agzimi bozarim, politically correct'lik tanimam ayagi ceken bombos bir white trash. ha hakkini yemeyeyim fiziksel gorunusunun ekmegini yemeyi ogrenmis. liberteryenlik pozlari kesen sikindirik alt-right hareketcilerinden veya infowars tarzi loudmouth muhafazakar komplo teorisyenlerden tek farki televizyonun sesi kisikken izlenebilmesi.
 • görüntü itibariyle değil de, söylemleri açısından bizim yandaş kadın gazetecilere benzettiğim hatundur.
  isimleri, yerleri çıkarın, sunduğu savların çoğunluğu bizim yandaş medyayla birebir.
  örnek: ilk kez halkını bu kadar düşünen biri iktidara geliyor, bizi bizden çok düşünüyor, küresel elitler bunu çekemiyor hep karalama yapıyor (yemin ederim bunu demişti bir videosunda), dünyaya karşı artık ezik değiliz, milli ırade vs vs kavramları sürekli kullanması bendenizi derin düşüncelere sevk etmiştir...
 • aka white power barbie.
  internet ortamlarına itiş kakış videosu sızmış, bence gündeme gelmek için yapmış.
  muammelesi güzel, gideri var.

  @frosties uyardı, videodaki lucy cat diye biriymiş, sitenin kolpasına geldik..
 • "stay triggered snowflakes" yazılı şapka yaptırıp bunu 25 dolara satmaya çalışan aptal bir çakma sarışın.

  unutma tomi hanım, snowflakes beat the nazis
 • amerikalı muhafazakar ev hanımı fantezime çok uygun bir duruşu olan cumhuriyetçi sarışın cahil. ortalama beyinlere mantıklı gelen, cehalet düzeyi cringe etkisi yaratan argümanlarını sıralarken çok seksi gözüküyor. erkekler gerçekten zeki kadınlardan hoşlanmıyormuş bunu anladım.
 • --- spoiler ---

  some people won’t love you no matter what you do. some people will still love you no matter what you do. go where the love is.
  bazı insanlar her ne yaparsan yap seni sevmeyecek. bazı insanlar her ne yaparsan yap yine seni sevecek. sevginin olduğu yere git.

  --- spoiler ---