şükela:  tümü | bugün soru sor
  • alice cooper konserinde seyredip hayran olduğum genç davulcu. sitesine girip baktım, ted nugent, david lee roth gibi insanlar için de çalmış. ve 79 doğumluymuş. böyle devam ederse önünde parlak bir davul kariyeri var.
  • konserden sonra dağıttığı sticker'lara bakılırsa hit'em hard adında bir solo albüm çıkaracakmış.
  • ted nugent'ın yeni albümü love grenade'de de çalmış davulcu.
  • en son ozzy'nin grubunda çaldı. artık yolu açık. (10 yıl sonra rock 'n' roll un davul efsaneleri arasına adını yazdırmış olacak, space demişti dersiniz)
  • bugün ozzy ile turne provalarına başlamıştır.
  • 2012 black sabbath turnesinde çalacak davulcu.
  • black sabbath'ın final turnesinde de gruba eşlik edeceği prova videosuyla gün yüzüne çıkmış davulcu abimizdir. hayranlar son konserlerde bill ward'ı görmek istese de beklenen olmadı. ozzy osbourne ile yakınlığı göz önüne alındığında çokta şaşırtıcı bi gelişme değil esasında.
  • pazar aksami black sabbath konserinde ilk defa izleme sansim oldugu davulcu. konser oncesi soundcheck sirasinda attigi soloyla oncelikle "lan noluyo" dedim. arkasindan konser sirasinda attigi ardi ardina 3 soloyla "yarabbim sana geliyorum" edasiyla mal mal bakindim. su ana kadar calistigi isimler zaten adamin iyi oldugu konusunda yeterince net sinyaller veriyor ama canli dinlemek daha bir zevkli.
  • bu adamı üçüncü izleyişim. iki kere ozzy osbourne ile bir kere de black sabbath ile. bu adam bildiğin hayvanoğlu hayvan. ileride diyeceğim ama şimdiden davul efsanesi olmuş durumda. bu adamı canlı izlemeseniz bile açın youtube'dan videolarını izleyin. gördüğüm en inanılmaz davulcu. ozzy adam seçmeyi çok iyi biliyor, bunu bir kere daha ispatladı.