• ulan şu etkinliğe gitmeden ölürsem şu hayatta gözlerim açık gider o kadar diyorum.. o martin garrix alesso ve avb canlı canlı o ortamda dinlemeden ölmemem lazım...
  • az önce canlı yayında izlerken ana sahnenin ön sıralarında türk bayrağı sallayan bir arkadaş gördüm. okuyorsa selam olsun. küçük bir heyecan yaşattı :)
  • gitmek için çıldırdığım tek festival. enerji, quantum o bu şu... hepinize ihtiyacım var.

seneye beni oraya ışınlayın lütfen!!!
    youtube'dan izledim her sene için istisnasız tüylerim diken diken oluyor.
    hiçbir şey beni bu müzikler kadar motive edemiyor. ses kalitesinin bu kadar mükemmel olduğu, festivalin bu kadar profesyonel organize edildiği başka bir yer yok.

o ortamda olabilmeyi çok çok istiyorum!!

bi de amerika'ya gitmek istiyorum ama bu konumuz dışında.
  • 2017 versiyonuna camping alemleriyle katilmis biri olarak sorusu olan eksicilere seve seve yardim edebilecegim festival. havasi sonecek diyenlere bakmayin zira bu profesyonellik ve mukemmellikle bir giden bir daha mutlaka gitmek istiyor zaten.

ayrica edm kafasindan ziyade ufak ufak techno muzige agirlik vermeye basladigini da soyleyebilecegim festivaldir. evet ana sahnenin nerdeyse tamami edm agirlikli ama geriye kalan 15 sahne oldugunu da hatirlatmak isterim. hayatimin en buyuk deneyimlerinden ve eglencelerinden bir tanesiydi. ayrica gittigim acik ara en muazzam organizasyondu. 4 gunlugune bir festival koyunde masal dunyasinda yasiyorsunuz.

en azindan 1 kere mutlaka gormek lazim arkadaslar.
    arkadaslariniz arasinda kampanyalar yapin, herkes 5er lira atsa giderim kampanyasiyla en yakin arkadasimin biletini aldik :lol
  • an itibari ile ön kayıt olduğum festivaldir... hala tren kaçmadıysa denemekte yarar var.
  • bilgisi olan yeşillendirirse. sadece bileti almak istiyorum geri kalan her şeyi kendi başıma halletsem olmuyor mu mesela ? köpek gibi gitmek istediğim organizasyon.
  • bilet bilgileri hakkinda detayli bilgi istedigim baslik. mesela sadece etkinlik biletini alabiliyor muyuz? ucak biletlerini kendimizin ayarlama sansi yok mu? grup olarak ta ayni durum soz konusu olabilir mi? sadece etkinlik bileti fiyati 2016 da ne idi. yesillendirirseniz cok sevirinirim.
  • giden arkadaşlardan bir şekilde bir güzellik yapmasını bekliyorum konuyla illgili detaylı bilgi almam gerek seneye gitmem gerek dünya gözüyle. yeşillendiriniz lütfen.
  • bu sene de bilgisayar karşısında en önden yerimizi aldığımız iç çekişimiz.
  • armin performansı malum ortamlara düşmüş fest.
hesabın var mı? giriş yap