şükela:  tümü | bugün
  • öğrencilere yönelik faydalı bilgileri hızlı ve pratik bir şekilde anlatan youtube kanalı.
  • keşke daha önce fark etseydim.
  • şu sitede de hizmet veren ekip:
    http://tongucakademi.com/
  • bilumum ogrenci milletine elektronik ortamda ders anlatan web sitesi. dinlemek istediginiz konuyu seciyorsunuz; konu ile alakali video ekreniniza geliyor.

konulari anlatirken ogrencinin ilgisini canli tutmaya calisiyorlar. isci-havuz problemlerinde messi'nin yaptigi hareketlerden; rocky'den bahsedilirken; noktalama isaretlerinde ozlu sozlerden bahsediyorlar arada.
    bogazici mezunu kafadarlar tarafindan kurulmus.
  • güzel bir youtube kanalı. özellikle sözel derslerin konu anlatımları çok yararlı oluyor, yapanların emeğine sağlık.
  • yeni keşfettiğim ve ygs'yi çoktan atlatmış biri olarak her vidyosunu sırf çok eğlenceli anlattıkları için izlediğim youtube kanalı. yoksa talha doğan'ın çok tatlı bi hoca olmasıyla hiç ilgisi yok.* uzun zamandır entry girmiyorum sırf bu başlığı uplamak için geldim. bu zamana kadar nasıl denk gelmemişim bilemiyorum ama kesinlikle herkes faydalanmalı. bu arada talhacım merhaba. :)
  • interaktif ders nasıl anlatılır? sorusunun cevabını veren site.
  • bugünün ertesinde anlamındaki "yarın" kelimesini, hocanın bu kelimeyi olumsuz yapabilir misin tonguçcuğum demesiyle tonguç'un "yarmayın" demesi ile güldüren, interaktif eğitim veren youtube kanalı.
  • vizyonuyla keske bu tip projeler artsa dedirten, (bkz: sorusana) benzeri bir proje.
  • tonguç'un hocasını ara sıra taşşağa alması videolara ayrı bir tat katıyor. hocası da altta kalmıyor tabi. "zirvedeyken bırak bence tonguç" falan diyor. kaliteli anlatımı geçtim, srıf muhabbetleri için bile izleyesi geliyor öğrencilerin. muazzam çalışma. sayelerinde birçok vasatın altındaki öğrencim ortalama bir seviyeye geldi.