şükela:  tümü | bugün
  • öğrencilere yönelik faydalı bilgileri hızlı ve pratik bir şekilde anlatan youtube kanalı.
  • keşke daha önce fark etseydim.
  • daha çok lise öğrencilerine yönelik ders anlatımları bulunan youtube kanalı.
  • şu sitede de hizmet veren ekip:
    http://tongucakademi.com/
  • bilumum ogrenci milletine elektronik ortamda ders anlatan web sitesi. dinlemek istediginiz konuyu seciyorsunuz; konu ile alakali video ekreniniza geliyor.

konulari anlatirken ogrencinin ilgisini canli tutmaya calisiyorlar. isci-havuz problemlerinde messi'nin yaptigi hareketlerden; rocky'den bahsedilirken; noktalama isaretlerinde ozlu sozlerden bahsediyorlar arada.
    bogazici mezunu kafadarlar tarafindan kurulmus.
  • güzel bir youtube kanalı. özellikle sözel derslerin konu anlatımları çok yararlı oluyor, yapanların emeğine sağlık.
  • yeni keşfettiğim ve ygs'yi çoktan atlatmış biri olarak her vidyosunu sırf çok eğlenceli anlattıkları için izlediğim youtube kanalı. yoksa talha doğan'ın çok tatlı bi hoca olmasıyla hiç ilgisi yok.* uzun zamandır entry girmiyorum sırf bu başlığı uplamak için geldim. bu zamana kadar nasıl denk gelmemişim bilemiyorum ama kesinlikle herkes faydalanmalı. bu arada talhacım merhaba. :)
  • interaktif ders nasıl anlatılır? sorusunun cevabını veren site.
  • bugünün ertesinde anlamındaki "yarın" kelimesini, hocanın bu kelimeyi olumsuz yapabilir misin tonguçcuğum demesiyle tonguç'un "yarmayın" demesi ile güldüren, interaktif eğitim veren youtube kanalı.
  • vizyonuyla keske bu tip projeler artsa dedirten, (bkz: sorusana) benzeri bir proje.