şükela:  tümü | bugün
  • nerden nereye. yani 1996'dan 2018'e. bir sanatçı için ömür sayılır... zaman değiştiriyor insanı ama sesi hâlâ billur gibi. gene de klipleri mutsuz sonlarla bitmeye devam ediyor. demek ki özü değişmemiş toni'nin.
  • "bu kadin amerikanin ebru yasar'i gibi birsey olsa gerek"

- in my tree
  • yıllar yılı transeksüel zannettiğim şarkıcıdır.
    doğuştan kadın olduğunu da yenilerde öğrendim ama ben onu öyle bilip sevmiştim şimdi çok yavan duruyor gerçek bi kadın olması.
  • gercek anlamda seksi olan guzel sesli ve son albumu bu turun en iyilerinden biri olmaya aday olan cukulata renki sarkici (dr. dre feat. etmis bide daa ne istionuz??) (bkz: erkek olsam alirdim)
  • nedense diger bir guzel sesli bayan olan mariah carey gibi o da meshur olduktan sonra acilip sacilma merakina dusmustur.bizde meshur olmak icin soyunulur,bunlar meshur olduktan sonra soyunuyorlar.sesi bazilarina erkeksi gibi gelse de guzeldir ve basarili sarkilari da vardir.
  • unbreak my heart adlı şarkısıyla patlamıştır.
  • toni diye bir kadın ismi olur mu allahaşkına, bir de bu kadının sesinin kalınlığı vucudunun kalınlığıyla yarışırsa, travesti sanmak çok doğal.. şahsen ben hamile olduğunu öğrenene kadar inanmamıştım kadın olduğuna.
  • amerikali r&b divasi. 1967 dogumludur. kardesleriyle "the braxtons" adli bir grup olarak baslamis, 90larin basinda babyface'le tanismasi hayatini degistirmistir. babyface yeni kuracagi muzik sirketine sanatci aramaktadir ve toni'yle anlasirlar. 93te kendisiyle ayni adi tasiyan ilk albumu cikar ve "love shoulda brought you home" adli ilk single'i listelerde boy gosterir. ama toni patlamasini "another sad love song"la yapar. 1996'da toni'nin ikinci albumu "secrets" cikar. un break my heart hemen hit olur. 98- 2000 arasi hic de iyi gecmez, cunku onceki plak sirketleriyle problemler olur, bir milyon dolardan fazla para kaybeder. "beauty and the beast" adli bir broadway muzikaliyle sifirdan baslar. 2000'de the heat albumunu yapar. "he wasnt man enough" hit olur. besinci albumu "more than a woman" cikmis ama pek ses getirmemis, toni'yi yine broadway'e yonlendirmistir. yakinlarda bir de best of'u cikmistir. iki tane oglu vardir.
  • nedendir bilinmez her gördüğümde bana bülent ersoyu hatırlatan kadın. çirkindir.