şükela:  tümü | bugün
  • ingiltere'nin meşhur kuaför/berberi, tescilli saç modelleri vardır (hakikaten patentli diyorum sana), etiket gibidir, görüldüğünde aha tony and guy kesmiş denir, tabi bu modellerin bazıları 100 pound'a kadar çıkar, eh düz kesimse zaten 40 pound civarıdır.
  • yarattigi birbirinden degisik sac dizaynlariyla unlenmis, cok pahali olan ama cogu zaman helal olsun dedirten, ingiltere'nin en meshur kuafor salonu.
  • turk parasiyla 100 milyona sac kestirirsiniz, iciniz rahat etsin diye "aman canim ben 40 pound'u 40 milyonmus diye du$unuveriyim gitsin" diye kucuk hesaplar yaparken bulursunuz kendinizi cunku koy-mu$-tur!!!
    salonda cali$anlarin hepsi papagan gibi ayni sac modeline sahiptir.* saclarin tepesi sari, alt yarisi siyah.
    bu adamlar i$i abartip toni and guy academy kurmu$lardir.
  • etiler'de alkent'in karşısına açılmış bikaç hafta önce. fön 20 milyon
  • etilerde şubesi açılan ingiliz kökenli kuaför salonu.
  • belese de aynen istedigin sac modelini kestirtebildigin bir kuafor, tabii akademisinde ve pek tabii uc saat kadar orda oturmayi goze almak kaydiyle. yaklasik 5 aprantiye bir egitmen dusuyor, basta comezin saclarinizi keserkenki gerginligi cok urkutucu ama egitmen felaketleri engelliyor, sonuc gayet basarili.
  • ankarada ikizler kuaför bunun bir ayagidir.sahipleri toni and guy da egitim almislardir ve tas gibi sac kesmektedirler.
  • 31 ulkede yaklasik 9000 calisaniyla hizmet veren ingiliz menseili kuafor salonlari zinciri. istanbul subesi etiler'de bulunmaktadir. arabanizi kapida karsilyip park hizmeti veren calisanlari, icecek servisi yapan papyonlu garsonlari, sac yikama sampuanlarinin bile schwarzkopf olmasiyla diger kuafor salonlarindan epeyce farklidir. ornegin saciniz yapilirken bekleyeceginiz her sure basinda ozur dileyen ve bunun gerekliligini anlatan kibar kuaforlerle muhatap olursunuz. 'sacıniza kus mu konduruyorlar' diye sorarsaniz cevabim 'evet konduruyorlar' olur, en basit kesim ya da fon bile onlarin elinden cikinca daha farkli oluyor. tabi tum bu ayricaliklar ve kus kondurmanin bedeli ise epeyce agirdir, cuzdanina guvenenlerin gitmesi yerinde olur..
  • ingilteredeki bazi subelerinde haftanin belirli gunleri ogrenci kuaforlerin ogretmenler esliginde ucretsiz veya cuzi bir ucret karsiligi sacinizi kestirebilirsiniz...

edit. istanbul taksim subesi de yapiyormus...*