şükela:  tümü | bugün
  • yakında tüm dünyada konuşulmaya başlar.

https://youtu.be/5olajhsbics
  • pop şarkıcısı ve söz yazarı. ilk single'ı "johnny run away" adlı albümünü 1 mart 2019'da piyasaya sürdü. takip eden single'ı "dance monkey" 10 mayıs 2019'da çıktı ve avustralya, norveç ve isveç single listelerinde bir numaraya ulaştı.
  • berbat bir ingilizce telafuz ile "dance monkey" şarkısında si yu, si yu dedikçe insanı delirten bir melodiye sahip şahıs , klibinde de yaşlı bir dede kılığına bürünmüş olması sinir kat sayınızı artıracak cinsten iticidir.
  • 15 ağustos 2000 avustralya doğumlu pop şarkıcısı ve söz yazarı.
    ufak bir göz gezdirme ve herhangi bir müzik platformundan da anlaşıldığı üzere en çok tıklanan, bilinen veya dinleneni, 30 ağustos 2019'da yayımlanan 'the kids are coming' adlı müzik albümünün 'dance monkey' parçasıdır.
    bence de bu kadar ilgiyi hak eden gayet iyi bir parçadır.

dinlemek isteyenler için: dance monkey
  • bence şarkısı dinlemesi çok zevkli.

ingilzicesine laf atanları çok merak ediyorum kendilerinin nasıl amk.
  • ilk duyduğumda ses tonunu farklı bulduğum şarkıcı. dinlediğim tek şarkısı dance monkey oldu. klibi daha farklı olabilirdi ama eğlenceli bir şarkı. zaten ilk olarak radyoda tesadüfen denk geldim. sabah gözümü açar açmaz müzik dinleyerek kahvaltı hazırlama ve hazırlanma klasiğime eşlik etti. pek bilinmiyor sanırım şu aralar ama bence sesi farklı, popüler olur.
  • dance monkey isimli parçayı söyleyen şarkıcı. 2000 doğumlu olması bambaşka bir kültürün içine girdiğimizi gösteriyor. tarzlar değişiyor, sesler değişiyor, diksiyon değişiyor şarkılarda.. ama bunlar olumsuz değil.

ben şahsen şarkıyı ilk dinlediğimde anlamadım, sonra lyrics versiyonunu dinledim ve şimdi ezbere biliyorum. see you dediği yerleri sink you gibi söylüyor falan garip ama kulağa tatlı geliyor.

şarkının en beğendiğim kısmı ise ı've never seen anybody do things you do before kısmı. burada before kelimesini befoooy olarak söylüyor böyle çok tatlı geliyor kulağa.

ben şahsen çok beğendim şarkıyı. klibi o kadar beğenmesem de yeni şarkılarını bekliyorum.
  • dance monkey şarkısı ile müzik listelerinde 1 numaraya ulaşacağını düşündüğüm kişidir.

dance monkey şarkısı hikâyesi aslına bakılırsa kendi hikayesi sayılır. sokak şarkıcısı iken kesfedilir. ve dance monkey sokak şarkısınin argo hali gibi birşey sanırım. böyle bir bağlantısı var.

normalde sıska çelimsiz zenci bir kadın sesi gibi gelse de sarışın şişko yapılı bir kadındır. çok tatlıdır.
  • ana dili ingilizce olan genç şarkıcı.