şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 97’li hatun olup 98’li sevgilisi olan yazar. 98’li erkekler başlığına kuzeni yazmış. yersen.

son edit: ı-ıh. kesinlikle erkek. 98’li erkekler başlığındaki “benim bu” entrysini silse bile yemedik.
  • nickiyle saatlerce kafamda ton balığı jingle'ı çalmasına vesile olan yazar, hoşgelmiş.
  • kısacık muhabbetimizden çok memnun olduğum, aklı başında sözlük yazarı.
  • spotify listelerini silip silip paylaşan. takipçi ve ilgi hastası yazarımsı.

edüt: onunla ilgili entry'i silmiyorum diye kuduran şahıs aynı zamanda.
  • kafayı ytü ile yemiş attention whore. anladık canım anladık ytü'de okuyorsun, en zeki en muhteşem sensin tamam.

edit: bu entryim üzerine nickimin altına sıçmış ergen irisi. canım ton balığı, laf sokma gibi bi derdim yok. sol framein anasını ytü başlıklarıyla siktiğin gün yazmıştım bu entryyi. sikmeseydin yazmazdık değil mi? üniversiteye yeni başlamış köse bebe kalkmış bir de ergen diyor bana*.
  • nickini ne zaman görsem aklıma şu görseli getiren suser.
  • (bkz: legbeard)
  • ilgiye ve sevgiye muhtaç olduğunu düşündüğüm ancak çeşitli nedenlerden dolayı azcık empati yapabildiğim yazar. ytü'nün tanıtım bürosu.
  • sanırım, kendisine abazan davrandığım için beni engellemiş yazar.

ama bana ulaşırsa sevineceğim, önemli bir konu var.

not: bu entry yazar tarafıma ulaşınca kendini yok edecektir.
  • sosyalizm başlığı altında yazdıklarıma sinirlenince başlığımın altındaki "libidosu tavan yapmış,acilen düşürülmesi gereken kezban bir ekşi sözlük yazarı. (bkz: ekşi sözlük fuck buddy aranıyor ilanları)" entrysini favorileyen yazar.

kadın olduğunu görünce şok oldum, hanımefendiye soğuk su atalım, belki sakinleşip hemcinslerini cinsellik üzerinden vurmaya çalışanlara yanlamaz.

yazdığı entry'i silen sonra başkasınınkini favorileyen sonra entry yazıp favorilerini geri alan ne yaptığı belli olmayan şahıs. ayrıca sözlükteki entrylerimi kendi üzerine alınması da ilginç bir vaka, incelenmeli.

nickimin altında tez uçurula falan filan diye saçmalıyor. sosyalizmden sonra padişahlığa ısındıysa demek ki. acilen uçurulmalı fetvasını geri almış tontontondardanelton haşmetlüm. allah razı olsun sultanım.