şükela:  tümü | bugün
 • nba i bir haftadır takip edenlerin beğenmediği görev adamıdır.

  şimdi bunlar bruce bowen a falan da burun kıvırır.
 • kaan kural'ın söylediğine göre kendisinin chicago'nın en belalı adamlarından bir tanesi ile geçmişten kalan görülmemiş bir hesabı varmış, adam bunu bir şekilde kıstırmak istiyormuş. normal sezon maçlarında chicago'ya sakatlığını bahane ederek gitmemiş zaten, play-off maçlarında ise salona giriş çıkışı ise yoğun güvenlik önlemi altında olmuştur. valla tony senin işin zor, o kadar para pul hayat güzel ama mafyaya karışmışsın bir kere.
 • kendisine laf söyleyenlerin açıp 2011 memphis-san antonio playoff serisini izlemeleri gereken yürek adamı.

  ha hawkins reisin yeri ayrıdır orası başka.
 • yaptığı sinsiliği bu sefer hakemler es geçmedi, daha doğrusu es geçilebilecek şekilde değildi. maçın bitimine 0.9 saniye kala, arada 4 sayı fark varken orta sahadan artık öylesine topu sallayacak westbrook'a çelme takmak nasıl bir spastikliktir, kelimelerle tarif etmeye gücüm yetmiyor benim. adam aldıkları maçı yine uzatmaya götürtecekti es kaza..
 • iyi savunmacı olduğu kadar bir o kadar karakteri bozuk, öfke kontrolü olmayan ve rahatsız bir adamdır. mental olarak problemli bir adam olmasa, nba'in iyi savunmacıları arasında rahatlıkla sayarsınız kendisini. çoğu zaman bu problemleri oyununun önüne geçiyor işte. geçmişte yaptıkları neyse de yaşlı başlı kameramana vurmak nedir. bu hareketinden dolayı nba yönetiminden 15.000 $ ceza almıştır. maçı canlı izlemiştim, ne maç kritik bir yerdeydi ne de pozisyon abartılacak bir pozisyondu. bizim rahatsız bir anda gitti bağırarak kameramana vurdu.

  http://www.cbssports.com/…5k-for-smacking-cameraman
 • basketçi olan tony allen, çok ahım şahım bir oyuncu olmasa da, kendini izlettiriyor. yani şöyle, topu sürüşü, içeri yüklenişi, şuta kalkışı, koşuşu vs. bunların hepsinin bir estetiği var, göze hoş geliyor. hani derler ya, kendine yakıştırıyor. top tony allen'ın eline gelse diyorsun. bir de antonio granger böyleydi. oyununun, özellikle şutunun bir estetiği vardı. bir tek bana öyle geliyor olma ihtimalini de her zaman saklı tutuyorum tabi.
 • bir saat kadar önce tamamlanan ve grizzlies için normal sezonun sondan bir önceki maçı anlamına gelen 23 nisan 2012 grizzlies cavaliers maçı maçında 8 tane top çalarak hem grizzlies'ın hem de kendisinin bir maçta en çok top çalma rekorlarını kırmış olan ligin en iyi dış savunmacılarının başında gelen adam.

  ancak şu hareketinin yanında bu istatistik tamamen anlamını yitirmekte:

  http://www.youtube.com/…ayer_embedded&v=ol2tipnjyn8

  grizzlies camiası onu, biraz da, deli olduğu için seviyor.
 • chris paul'u savunma yaparak değil de kick box tekmesi atarak durdurup 18 kasım 2013 de oynanan clippers maçında oyundan atılmıştır. link
 • chris paul'e attığı karate kid tekmesinin fatality versiyonu da vardır bu arkadaşın: http://i.imgur.com/u1vjhbt.gif
 • malum tekmeden dolayı bir maç ceza almıştır.