şükela:  tümü | bugün
 • p90x'in yaratıcısı spor eğitmeni. workout'larda amerikan esprileri ve hareketleriyle insanı güldürür. ayrıca tipine aldanmayın an itibariyle 51 yaşındadır.

  http://www.fitnessdestinations.com/p90x_03.jpg
 • (bkz: tight)
 • power 90, p90m, p90x, p90x+ ve p90x2 spor programlarının yaratıcısı.

  edit: p90x3 de eklendi.
 • spor konusunda idolüm diyebileceğim bir insan.p90x ile hakketiği üne kavuşmuştur.p90x2 ile de gözümde inanılmaz bi saygı kazanmıştır.insan 50 küsür yaşında o programı nasıl yapar vay arkadaş . esprili , agzı iyi laf yapan da bi piç ayrıca. stand - up da yapıyomuş arada. ufaktan jim carrey i andırmıyo diil tip olarak.

  insan yaşını bu kadar mı göstermez arkadaş. şu an 55 yaşında olmasına rağmen , geçen sene amerikada deniz kuvvetlerinin bazılarında düzenlediği push-up challengelarda hiç yenilmedi pes doğrusu.challenge da şuydu 1 dk boyunca en fazla şınav çeken kazanıyordu.

  yediklerine gerçekten çok ama çok dikkat ediyor bu adam.geçen sene yaptığı bir söyleşide biri sormuştu , en son ne zaman hamburger yediniz diye en son mecburiyetten 5 sene önce yemiştim diye cevap vermişti.adam gayet de karşılığını almış helal olsun . bendeniz de yaşlılıkta daha sağlam kalayım diye şu yaşlarımda spora çok önem veriyorum ama onun kadar dinç kalmak için spordan ziyade , onun gibi düzgün bir beslenme uygulamak gerekiyor galiba.

  nese kendine burdan bir kez daha saygı duruşunda bulunup bitireyim sözlerimi.
 • enerjik, hiperaktif, yaşını hiç belli etmeyen, başta p90x olmak üzere bir çok ünlü egzersiz programının yaratıcısı 1958 doğumlu amerikalı fitness gurusu.
  programlarına neşe katan uslubu motive etmekten uzak olsa da, pek çoklarından samimi ve katlanılabilirdir
 • ismi ilk okunuşta insanda ''bu kesin porno film oyuncusu'' hissi oluştursada p90x diye bir ev fitness programının yaratıcısıdır kendisi. adam fit hatta kulak memelerinde bile kas doku oluşmuş olabilir.
 • milyonlarca insanın hayatını olumlu yönde değiştirmiş, çok sevap kazanmış mübarek spor adamı. 80li yıllarda body building yapmaya başlamış. ama body building yapanların hantal olmalarını kafaya takmış ve hem kaslı hem de esnek olabilmek için yeni egzersizler yaratmaya karar vermiş ve sonuç:p90x!

  üstelik motivasyonu sürekli yüksek tutan, esprili bir spor hocası olduğu için egzersizleri yaparken asla sıkılmıyorsunuz.
 • "herkes kisa surede cok fazla sey istiyor. sizce bu sekilde dusunmek guzel midir? akilli olmak gerekir. daha iyi olmaya odaklanin."

  tony horton