şükela:  tümü | bugün
  • 23 temmuz 1994 doğumlu 2.13m boyunda gaziantep basketbolda oynayan ribaunt kralı.

amerikan kolej ligi (ncaa) takımlarından miami'de oynamıştır. yakın mesafe şutunu geliştirirse anadolu efes veya fenerbahçe'ye önümüzdeki sezonlarda transfer olabilir.
  • şu an türkiye basketbol süper ligindeki en dominant pota altı oyuncusu. kendisini canlı izleme fırsatı bulan varsa daha iyi anlayacaktır jekiri potanın altında resmen egemenliğini ilan ediyor. üstelik oyun bilgisi de çok iyi tek eksiği şutları. orta mesafe ve serbest atış şutlarını geliştirdiği takdirde şu an ki ortalaması olan 12.6 sayı 10.2 ribaundu 17-18 sayı 12-13 ribaund civarlarına çıkarabilir. ekpe udoh türkiye'de oynamaya devam ediyor olsaydı nasıl bir eşleşme olurdu aralarında çok merak ediyorum.

gaziantep basketbol kulübünü tebrik etmek lazım bu transferde. gerçi 2 sezon önce bandırma kırmızı'da oynamış.

bu sezon gaziantep basketbol'un play-off oynamasında çok büyük katkısı var. türkiye'de oynayamayacağı takım yok çok isterim beşiktaş'ın transfer etmesini ama sağolsun kulübümüz bu konuda hayli beceriksiz. üstelik jekiri 94 doğumlu. umarım uzun süre ligimizde kalır da izlemeye devam ederiz ben çok keyif alıyorum kendisini izlemekten.
  • 2.3 asist ortalaması, 1 top çalma ortalaması ve karşılığında sadece 1.4 top kaybı ortalamasıyla dikkat çeken oyuncu. kendisini canlı izleme şansım olmadı ama aklımda bryant dunston tipi bir uzun olduğu algısı oluştu. %56 olan serbest atış ortalamasını daha iyi bir seviyeye çekmesi halinde büyük bir takıma gidebilir, yoksa da zaten ortalama bir takımda yer bulur kendisine.
  • bu yıl anteple kontratı bitiyor fener'e çağırsak koşarak gelir avrupa'da da kendini göstermiş olur. uygun fiyatlı yüksek potansiyelli bir transfer olur. umarım yönetim değerlendirir.
  • euroleague ekiplerinden asvel ile 1 yıllık sözleşme imzalamış.
  • dün 15 sayı 12 ribaunt 25 pir ile oynamış. önceki hafta da benzeri performansı vardı. adam yanıyor. beleşe alabilirdik. hatta yazmıştım buraya. (bkz: #91569964)
  • yeni bir bo mccaleb, cory higgins, khem birch vakası. burnunun ucundaki adamı kaçır. ondan sonra lauvergne sakatlıktan dönsün diye bekle, artık götünü bile döndüremeyen stimac'tan katkı bekle.

gaziantep'in scoutlarını almak lazım. bir de yeni bir sağlık ekibi.
  • efes'e de, fenerbahceye de her türlü gidecek adamdı. yazik oldu. yani bu kadar net bir adamı görmezden gelmek çok garip geliyor.